Květinové přání

Přání

Přát si můžeme v každém věku – lhostejno, zda jste dítě nebo stařec, teenager nebo v nejlepších letech. Všichni svá přání často měníme podle situace, ale vyslovit bychom ho měli až ve chvíli, kdy jsme se vnitřně rozhodli. Děti dostaly nelehký úkol, vymyslet přání. Z barevného papíru jsme se naučili skládat origami motýlka. Svá přání mohly vepsat do motýlích křídel. Na všetečné dětské otázky, jestli se mi přání splní, jsme vysvětlovaly - každé vyslovené nebo napsané přání vysíláme do čekárny, kde poslušně čekají, až na ně přijde řada. A to může trvat hodně dlouho. Je dobré mít vždy na mysli, že pro splnění každého přání musíme sami něco udělat, že se nevyplní samo od sebe. Našich 58 motýlkových přání vzlétlo z velkého červeného srdce, které symbolizuje soudržnost všech dětí školní družiny.