Od jarmarku po nadílku

Druhý adventní týden děti prodávaly v družinovém obchůdku. Osvojili si finanční gramotnost při nákupu a prodeji zboží. Prostřídaly se ve všech rolích - prodávající a kupující.
Třetí adventní týden k nám nastoupila asistentka Martina. Pracovala s dětmi v prvním a druhém oddělení naší školní družiny. V pracovních činnostech s dětmi vyráběla např. sobíka z papíru. Hrála s nimi různé hry, některé ji naučili děti, některé ona je.
Čtvrtý týden jsme s dětmi vytvořili paměťovou mapu vánoc, navštívili knihovnu, kde jsme měli připravené čtení pod vánočním stromečkem. Všichni se těšili na poslední školní den v tomto roce. Přišla totiž nadílka! Děti si nadělovaly dárky, ale i my vychovatelky jsme dětem nadělily nové hry do každého z našich oddělení. Kromě nadělování zbyl čas na společné hry a dokonce taneční zábavu.
Doufáme, že jste všichni prožili pohodové a krásné vánoční svátky.

Pro rok 2019 nám všem přejeme zejména zdraví, co nejvíce splněných přání a maximum klidu, co umožňuje hektický styl života kolem nás.

Vaše vychovatelky