Rodiče děkují vychovatelkám školní družiny za jejich práci

Pěkný den, pane řediteli,

Chtěl bych Vám touto cestou hodně poděkovat, že paní vychovatelky ze školní družiny z Ostravské uspořádaly dne 31.3.akci "Noc s Andrsenem". Naší dceři, která navštěvuje I.A se tato akce velmi líbila a přišla z akce plná zážitků. Doufám, že tuto akci v příštím roce budete znovu pořádat, rovněž chci velmi pochválit paní vychovatelky, které plní své funkce na 100 procent a o svěřené děti v družině se velmi vzorně starají, děkuji

S přáním pěkného dne
Aleš Horčica,

rodič Anetky Horčicové
Člen komise "Prevence ‎kriminality" v Českém Těšíně
Člen výkonné rady těšínské ODS
 

Dobrý den, 

chtěla bych Vám moc poděkovat za aktivity, které v družině organizujete:

„ Noc s Andersenem“, Laura se na to těší celý rok, a naposledy na malování vajíček s rodiči – úžasná akce, skvěle připravená! Moc jsme si to užili, a navíc jsme si domů odnesli krásná vajíčka. Moc Vám děkujeme a držíme pěsti v dalších aktivitách a činnostech v družině. Mějte se krásně

Ing.Iris Heclová

 

Dobrý den,

chtěli bychom touto cestou poděkovat za způsob vedení školní družiny, spolupráci s rodiči a aktivity v rámci školní družiny. Velmi si vážíme profesionálního přístupu paní Michaely Krupové a paní Taťány Kotáskové. Vzhledem k tomu, že máme dvě děti nyní v druhém oddělení, chtěli bychom vyzdvihnout práci paní vychovatelky Krupové - vždy máme potřebné informace o provozu, připravovaných akcích, ale rovněž máme prostor pro získávání zpětné vazby na chování našich dětí. Velice rádi bychom chtěli vyjádřit spokojenost s akcí pro děti „Noc s Andersenem“. Jako maminka jsem měla možnost se této akce osobně účastnit a musím říci, že to byl nejen krásně strávený čas pro děti, ale rovněž pro mě. Mohla jsem zažít nádherně připravený program, kdy největší radostí a odměnou byl dětský úsměv a viditelná radost na všech tvářích. Rovněž si ale také uvědomujeme, že naplánovat, připravit a vést takovou akci není jednoduché, a proto alespoň touto cestou bychom chtěli poděkovat oběma paním vychovatelkám za velice vydařenou akci. Dalším krásným zážitkem byla akce pro rodiče a děti „tvořivá dílnička - zdobení velikonočních vajíček“. Jako rodiče jsme měli možnost společně s dětmi ozdobit různými technikami vajíčka. Bylo to příjemně strávené odpoledne plné pohody a velikonoční atmosféry. Školní družině velice děkujeme a těšíme se na další krásné akce.

Zuzana a Marian Wronkovi

 

Chtěla bych velice poděkovat našim paním vychovatelkám za možnost finančně podpořit SRPŠ a pomoci zorganizovat ve škole Noc s Adresenem. Byla jsem na této akci už po třetí. Akce byla vždy výborně zorganizovaná. Byl připraven krásný, zábavný a bohatý program pro děti. Děti se na akci vždy moc těší, je to pro ně nevšední zážitek nocovat ve škole a strávit čas ve škole s kamarády trochu jinak než za lavicemi při vyučování. Také odpolední dílny pro rodiče a děti jsou vždy moc pěkně zařízené. Výrobky jsou překrásné a inspirativní a čas strávený pohromadě dětí a rodičů nebo prarodičů je krásný. Letošní nazdobená vajíčka obdivovala celá rodina. Ještě jednou moc děkujeme.

Miluše Ciompová