Hula hoop ve školní družině

Již tradičně jsme pořádali pro děti školní družiny celodružinovou soutěž Hula hoop, které se zúčastnily jak dívky, tak chlapci z celé družiny. Děti trénovaly na tuto soutěž celý školní rok a bylo to opravdu vidět. Děvčata dokonce s barevnými obručemi dokáží točit kolem pasu, skákat, tleskat, klečet, stát na jedné noze, skákat na jedné noze, chodit pozadu a další neuvěřitelné dovednosti s tím, že jim obruč nespadne na zem. Chlapci se ovšem drží velice statečně a i v této disciplíně byli takoví, kteří dokázali skoro ty samé dovednosti s obručemi jako dívky.
Soutěž byla rozdělená na dívky a chlapce. Z každé kategorie jsme získali tři nejlepší hula hoop sportovce.
Všichni zúčastněni obdrželi sladkou odměnu a vítězové věcnou cenu, sladkou odměnu a diplom.

Romana Postuwková