Jarní stezka v ŠD

28.4.2024 |  Tereza Michalčíková |  1. oddělení ŠD 2. oddělení ŠD 3. oddělení ŠD 5. oddělení ŠD
Jarní stezka v ŠD

30. 4. 2024 se společně vydá 1. 2, 3 a 5. oddělení stezkou za ztraceným jménem lesního skřítka.

Skřítek přes zimu ztratil své jméno a bez něj nemůže jaro pořádně začít. Naše družinkové děti byly požádany o pomoc a společně s vychovatelkami a p. vychovatelem se rozhodli, že skřítkovi pomohou.

Jak to dopadne? Na to si všichni počkejme!

Začínáme stezkou v 16:00 hod. a od 18:30 hod. společnou výhru oslavíme opékáním párků společně s rodiči a sourozenci našich neohrožených dětí, které jméno na stezce získají.

Fotogalerie