Jarní stezka v ŠD

Ohlédnutí za jarní stezkou ŠD.

Před týdnem 30.4. jsme mohli s dětmi ve ŠD prožít krásný společný den plný dobrodružství. Počasí nám přálo a už během odpoledne jsme děti zapojili do příprav na společný večerní oheň. Po práci jsme "dali legraci" a děti jsme schladili venkovní sprchou.

Odpoledne jsme společně procházeli lesem kolem přehrady, kde na děti čekaly interaktivní, sportovní a kreativní skupinové úkoly. Poté jsme dorazili do areálu školy, kde bylo pro děti i rodiče připraveno opékání párků a marshmallows.

Děkujeme všem dětem, které se našeho dobrodružství zúčastnily. Rovněž naše poděkování patří rodičům, kteří upekli výborné šátečky a bábovky a donesli mnoho dalších dobrot. Především ale děkujeme za to, že jste s námi zůstali, opekli párky a popovídali si.

Děkujeme ještě jednou za spolupráci a krásnou zpětnou vazbu.

Budeme se znovu těšit na další společné akci.