Měsíc září ve 4. oddělení

13.4.2023 |  Veronika Svobodová |

V našem 4.oddělení se v září dělo spoustu nových věcí, už jen proto, že ho navštěvují letošní prvňáčci. Ti se seznamovali s novými kamarády, prostor i pravidly, která je třeba dodržovat. K prvňáčkům patří i třeťáci, kteří jim se vším hodně pomáhají a jdou jim příkladem.

V prvním měsíci školního roku jsme stihli poměrně hodně. Něco málo jsme si vyrobili z papíru, naučili jsme se nové společné hry, které nám pomohly k seznámení se s novými dětmi, vyzkoušeli jsme si florbalový trénink a spoustu her s míči, švihadly a ostatními sportovními pomůckami.

Také jsme se seznámili s pravidly při sbírání zlaťáčků a vyrobili jsme si na ně váček, který jsme si pomalovali obrázky dle vlastní fantazie.

Jak se nám dařilo se můžete podívat ve fotogalerii