Adventní jarmark 2018 ještě jednou

Sváteční vystoupení dětí ZŠ Slezská na náměstí – Adventní jarmark 2018

Úvodní zvonečkovou hrou program žáků ZŠ Hrabina neskončil. Již téměř za soumraku v šestnáct hodin patřilo pódium na náměstí pěveckému sboru starších žáků 2. stupně ZŠ Slezská. Mgr. Zuzana Mangirasová připravila hudební vstup složený z tradičních i méně známých adventních písní. Diváci se tak mohli zaposlouchat nejen do krásného textu písně Ptáčci u jesliček, ale také do tradičních tónů vánočních koled Já malý přicházím či Tiché noci, která zazněla ve třech světových jazycích. Děti připravovaly své vystoupení s velkým nadšením, o to větší radost pak měly z nadšeného potlesku přítomných diváků. Všem zpěvákům patří velké poděkování za přípravu vystoupení, paní učitelce pak za obětavost při nácviku programu.

Mgr. Vlasta Potyszová