Další z úspěchů sourozenců Petrášových

Sourozenci Jan a Veronika Petrášovi po prázdninách opět úspěšně soutěží

V sobotu 12. září 2015 se náš taneční pár Jan a Veronika účastnil soutěže Velká cena MADAT v Praze. Tuto velkolepou soutěž ve standardních i latinsko-amerických tancích ve své kategorii zcela ovládl. Domů do Českého Těšína sourozenci přivezli dvě zlaté medaile a jednu stříbrnou. Nelze také opomenout účasti sourozenců ve 12. ročníku Mezinárodní taneční soutěže PRAGUE OPEN 2015, která se konala v reprezentativním sále Paláce Lucerna. (Přidáváme několik fotografií.) Vzhledem k tomu, že pár soutěžil poprvé ve vyšší kategorii Junior ve společnosti tanečních párů z Rumunska, Dánska, Holandska, Izraele, Polska, Německa, Ruska a dalších zemí, pak jejich 27. a 28. místo z celkového počtu třiatřiceti párů je v této soutěži velkým úspěchem. Gratulujeme a přejeme co nejlepší umístění v dalších tanečních soutěžích!
Třídní učitelky IV. A a VI. A