Pozvánka na besedu pro rodiče - před třídními schůzkami

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na odbornou besedu se zástupcem Policie ČR, která proběhne v rámci konzultací k prospěchu a chování na ZŠ Ostravská.

KDY: úterý 08. ledna 2019 od 16:00 v učebně přírodopisu (PŘ – první patro 2. stupeň)
TÉMA:

• problematika nebezpečí internetové komunikace;
• bezpečné chování dětí na síti;
• základní seznámení s praktikami útočníků a možnosti obrany;
• doporučený postup při řešení situací, s nimiž se jako rodiče v souvislosti s internetem můžete setkat.

Primárně je obsah besedy určen rodičům žáků ze 3.– 6. ročníků, avšak vzhledem k tématu srdečně zveme i rodiče starších dětí. Jelikož pociťujeme, že je toto téma velmi aktuální, a cítíme potřebnost předání těchto informací Vám, rodičům našich žáků, budeme velmi rádi, zúčastníte-li se této akce. Poté proběhnou konzultace k prospěchu a chování za 1. pololetí školního roku 2018/2019.

Těší se na Vás kolektiv vyučujících ZŠ Hrabina