Průběžné ocenění nejlepších žáků školního roku 2017/2018

V příjemném předvánočním období byli na obou našich základních školách průběžně oceněni nejlepší naši žáci. Stalo se tak na základě jejich výsledků v soutěžích, za vzorný přístup k výuce a k přípravě na výuku, za příkladnou pomoc škole (např. při městském jarmarku).

Základní škola Ostravská

Ocenění v přítomnosti ředitele školy Mgr. Fiedlera, vedoucí pedagožky Mgr. Koždoňové, vedoucí školní žákovské samosprávy Mgr. Fabianové předala na škole Ostravské zastupující zástupkyně ředitele školy Mgr. Ester Haroková.

IX.A (všichni)

Štěpán Benek, Klára Bystroňová (1. místo - soutěž Den stromů), Daniel Franek, Simona Gálová, Alexandra Gálová, Daniela Jurásková, Dominik Kaminski, Bára Kotasová, Zuzana Krucinová (postup do okresního kola dějepisné olympiády), Vojtěch Kučera (úspěšný řešitel - Bobřík informatiky), Ivana Lacková, Natálie Lačíková (1. místo - soutěž Den stromů), Andrea Macurová (vítězství ve školním kole olympiády českého jazyka), Patrik Onofrej, Zuzana Recmanová, Petr Rudzki, Dominik Rusz, Lucie Siudová (1. místo - soutěž Den stromů), Pavla Sojková (1. místo - soutěž Den stromů), Lukáš Stařičný (úspěšný řešitel - Bobřík informatiky), Nicole Szeligová (1. místo - soutěž Den stromů), Kristiny Wrublová

Základní škola Slezská

Ocenění v ZŠ Slezská předal za účasti ředitele školy Mgr. Fiedlera, vedoucí pedagožky Warcopovové a řady třídních učitelek i dalších učitelů zástupce ředitele Mgr. Jiří Raszyk.

I.C Žylková Eliška vzorná příprava DÚ, aktivita ve vyučování
IV.C Amborská Berenika vzorná příprava, plnění dobrovolných úkolů
IV.C Huczalová Marie vzorná příprava
V.B  Tuharský Tobiáš, úspěšný řešitel Bobříka informatiky
VII.C Jeřábková Marie umístění ve 3 výtvarných soutěžích, výborné umístění v logické olympiádě, úspěšná řešitelka Bobříka informatiky
VII.C Křístková Michaela umístění ve 3 výtvarných soutěžích, úspěšná řešitelka Bobříka informatiky
VII.C Bobková Tereza umístění ve 3 výtvarných soutěžích, úspěšná řešitelka Bobříka informatiky
VII.C Gajdová Barbora umístění ve 3 výtvarných soutěžích
VII.C Chowaniecová Beata umístění ve 3 výtvarných soutěžích
VII.C Konopková Karolína umístění ve 3 výtvarných soutěžích
VII.C Kostková Karolína umístění ve 3 výtvarných soutěžích, úspěšná řešitelka Bobříka informatiky
VII.C Martinková Vendula umístění ve 3 výtvarných soutěžích
VII.C Poloková Zuzana umístění ve 3 výtvarných soutěžích
VII.C Ryboňová Marie umístění ve 3 výtvarných soutěžích
VII.C Šlauerová Anna umístění ve 3 výtvarných soutěžích
VII.C Janíková Liliana úspěšná řešitelka Bobříka informatiky
VII.C Pastrňák Marek, úspěšný řešitel Bobříka informatiky
VII.C Raszka Tomáš, úspěšný řešitel Bobříka informatiky
IX. B Zerzońová Natálie, úspěšná řešitelka Bobříka informatiky
IX. B Burkot Maxmiliál, úspěšný řešitel Bobříka informatiky
IX. B Sabelová Anna Támar, úspěšná řešitelka Bobříka informatiky
IX. B Kadlčík René, úspěšný řešitel Bobříka informatiky
IX. B Palowski Daniel, úspěšný řešitel Bobříka informatiky
VIII.B Miksch Sebastian, úspěšný řešitel Bobříka informatiky
VIII.B Postuwka Patrik, úspěšný řešitel Bobříka informatiky
VIII.B Mustafa Arian, úspěšný řešitel Bobříka informatiky
VIII.B Gál Lukáš, úspěšný řešitel Bobříka informatiky
VI.B Vávrová Lucie, úspěšná řešitelka Bobříka informatiky
VI.B Burkotová Marie, úspěšná řešitelka Bobříka informatiky
VI.B Dziadková Michaela, úspěšná řešitelka Bobříka informatiky
V.B Fedor Adam úspěšný, řešitel Bobříka informatiky
V.B Hlaváčová Anna ,úspěšná řešitelka Bobříka informatiky
V.B Pollaková Elen, úspěšná řešitelka Bobříka informatiky
V.B Tuhárský Tobiáš, úspěšný řešitel Bobříka informatiky
V.B Zwierzyna Jan, úspěšný řešitel Bobříka informatiky
V.B Vicianová Dita, úspěšná řešitelka Bobříka informatiky
V.B Siudová Karolína, úspěšná řešitelka Bobříka informatiky
V.B Kowala Pavel, vzorné plnění žákovských povinností
V.B Górecká Ester, vzorné plnění žákovských povinností, úspěšná řešitelka Bobříka informatiky