Školní rok v žákovské kuchyňce

Školní rok v žákovské kuchyňce

Ahoj, mladší spolužáci,
nebudeme vám teď vysvětlovat, jak rádi jsme chodili v pracovních činnostech do školní kuchyňky. To musíte prožít sami. Je tam legrace, společně jsme zkoušeli uvařit, usmažit a upéct mnohá jídla. A že se nám většina opravdu povedla! Pokud jsme se měli s čím pochlubit třeba panu řediteli nebo panu Pastrňákovi, zanesli jsme k ochutnání a to si pište, že jsme vždy sklidili pochvalu! V těch posledních dvou hodinách jsme zkoušeli i recepty podle Ládi Hrušky (to už nám došla inspirace a navíc jsme to chtěli mít levné) a při jejich výrobě jsme se nechali zvěčnit. Je červen a nám nezbude nic jiného, než udělat velký úklid a zavřít za sebou dveře. Ani ty jedničky na vysvědčení nebudou k zahození! Přejeme vám, ať vás "kuchtění" příští rok baví stejně jako letos nás.

Žáci VIII. A