Sněhurka na ledě

Všemi notorický známá pohádka „O Sněhurce a sedmi trpaslících“, a přece překvapila všechny žáky 8A. Skvělé představení na ledě, které jsme shlédli 4. 10. 2018. Úžasné kostýmy, nádherná hudba, vtipné scénky a hlavně výborné výkony všech účinkujících zaručily nezapomenutelný zážitek.
Dvouhodinová show, pod taktovkou režiséra Jaroslava Moravčíka, ve které jsme mohli shlédnout hru světel a ohňostrojů, plnou překrásných písní složených Vašem Patejdlem a otextovaných Václavem Koptou, dále krásnou choreografii tanců a skvělé herecké výkony i těch nejmenších krasobruslařů. Hlavní roli Sněhurky ztvárnila Ivana Buzková, princem se stal Tomáš Verner.
Tento muzikál určitě oslovil všechny generace diváků. Naši „osmáci“ si představeni moooc užili. S velkými úsměvy na tváři odjížděli zpátky do školy a chválou nešetřili.

Mgr. Jolana Kantorová, třídní učitelka 8A.