Soutěž o nejlépe čtoucího žáka

Soutěž O nejlépe čtoucího žáka

V pondělí 16. května se konal už osmý ročník soutěže O nejlépe čtoucího žáka. Účastníci byli rozděleni do čtyř kategorií podle věku. Všichni předvedli velmi dobré výkony, kterými dokázali, že čtení je prostě skvělá zábava. Jejich výkony hodnotila nejen porota, ale i diváci, kteří svým potleskem podpořili všechny soutěžící. Cenu diváků - sladkou odměnu - si odnesl vždy žák s nejsilnějším potleskem. Vítěz v každé kategorii byl vždy odměněn knihou, kterou do soutěže věnovalo naše SRPŠ.
 

VÝSLEDKY

I. kategorie

1. místo   Matěj Šimik       II.B
2. místo   Barbora Samiecová    II.C
3. místo   Richard Harok              I.B

  II. kategorie

1. místo    Ondřej Wojnar  IV.B 
2. místo    Kilián Benroth             IV.B 
3. místo    Viktorie Kochová        III.A

III. kategorie

1. místo    Arian Mustafa   VI.B
2. místo    Jakub Radič               VI.A 
2. místo    Lucie Wolterová         V.A

IV. kategorie

1. místo    Arlinda Mjekiqi  VIII.A 
2. místo    Magdalena Bilková   VIII.A
3. místo    Kateřina Šlauerová   VIII.B