Hezké poděkování za sběr víček!


Dobrý den,
ráda bych Vás touto cestou pozvala na vernisáž fotografií a křest kalendáře Prof. Jindřicha Štreicha, vytvořeného ve spolupráci s rodiči dětí s dětskou mozkovou obrnou a přidruženými neurologickými onemocněními.
Milujeme své děti a chceme, aby naše děti dosáhly alespoň malých pokroků, vkládame do tohoto úsilí všechnu svou energii a mnohdy veškeré úspory.
Na svůj každodenní boj už dnes není rodič handicapovaného dítěte sám. Spojili jsme se v Asociaci rodičů dětí s dětskou mozkovou obrnou a přidruženými neurologickými onemocněními ČR.
Odbornou pomoc a pochopení jsme našli v Sanatoriích Klimkovice. Neumí dělat zázraky, ale přikládají ruku ke společnému úsilí, k té nikdy nekončící dřině, s přesvědčením, že každé dítě je jedinečné.
Odborník se srdcem a rodič s nadějí - takové spojení dokáže neuvěřitelné věci.
Tady je náš druhý domov, chceme říct také kalendářem, který pro nás nafotil Jindřich Štreit, mezinárodně uznávaný mistr sociálního dokumentu.
Několik měsíců jezdil do Sanatorií Klimkovice za dětmi a jejich rodiči, aby svými fotografiemi zdokumentoval neuvěřitelnou sílu lásky, aby ukázal, kolik úsilí stojí každý, byť minimální pokrok.

Členem asociace je i Stelinka, které jste sběrem plastových víček pomáhaly a pomáháte s realizací lázeňských pobytů, právě v Sanatoriu v Klimkovicích. Z posledního pobytu z října 2015 posílám pár fotografií.
Možná byste se rádi vernisáže zúčastnili, nebo někdo z kolegů a poznali, jaký je pro nás život klimkovický a my bychom byli rádi, kdyby na prvním ročníku vernisáže měla Stelinka někoho z řad pomocníků a podporovatelů. Bohužel jsme se focení kalendáře zúčastnit nemohli, ale osobně se vernisáže zúčastním, buď z pozice pomocníka nebo hosta a ráda potkám nebo poznám každého, kdo nám pomáhá v boji za lepší život pro Stelinku.

S přáním krásných podzimních dní


Adriana Štrossová