DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Celý dokument v pdf - ZDE

Registrace k zápisu - ZDE

Zajištění péče o děti zaměstnanců vybraných profesí - od 1. 3. 2021

Zápisové lístky a prohlášení o bezinfekčnosti jsou ke stažení níže nebo pro Vás budou připraveny na místě.

Čestné prohlášení o bezinfekčnosti

Zápisový lístek

Seznam potřeb ZŠ

Uzavření škol od 1. 3. 2021

Mgr. Jaroslav Šlehofer
zástupce ředitele školy

SPONZORSKÝ DAR

Chtěli bychom poděkovat p.Walachovi s manželkou za sponzorský dar pro třídu ”Berušky”. Naše třída dostala knihovnu a kreativní hru. Děkujeme.

Karneval u Motýlků

Děti si karneval užily, nechyběla hudba, tanec, zpěv, dokonce ani zmrzlina. Tu rozdávala čarodějnice ze svého hradu. Děti získaly v soutěžích sladké odměny a balónky. Nakonec ani letos nechyběl kouzelník, přišel za dětmi díky možnosti využití naší interaktivní tabule, kde děti kouzlily společně s ním. Zakončením karnevalu bylo překvapení, kdy děti chytaly barevné konfety.

Karneval u Berušek

Děti si užily přehlídku svých kostýmů, tanečky i soutěže a třešničkou dne byl zmrzlinový stánek v teple školky, i přes chumelenici za okny.