Divadlo Smíšek v MŠ

Dne 20.1. 2020 navštívilo naši MŠ divadlo Smíšek.

K+M+B 2020

Naše děti navštívily babičky a dědečky jako "TŘI KRÁLOVÉ".Zazpívaly píseň My tři králové a představily se jmény králů Kašpar, Melichar a Baltazar.Všichni společně zhlédli krátkou pohádku Jak to bylo na tři krále.Nakonec se rozloučily přáním do nového roku a malým dárkem.„Teď vám tu ještě napíšeme ty tři krále,aby s vámi zůstali, my zase půjdeme dále. Nakonec číslice nového roku, aby jste se dobře měli na každém kroku."

Mikulášská nadílka

Do naší školky se přišel podívat na Mikulášskou besídku i sám Mikuláš s andělem a čertem. Děti si neudělaly ostudu a předvedly Mikulášovi připravené básně, písně i tance. Mikuláš je také po zásluze odměnil. Děti měly také ve školce nadílku pod stromečkem, která následovala po zpívánkách s kytarou, kde si děti zazpívaly známé koledy.

TŘÍDA VČELKY - adventní odpoledne s rodiči

Ve čtvrtek 21.11. jsme spolu s rodiči a dětmi strávili hezké odpoledne tvořením adventních věnců, svícnů a vánočních věnců na dveře. Děkujeme rodičům za spolupráci při přípravě akce, včetně zajištění dobrot a materiálu ke tvoření. Odměnou nám všem jsou nejen společně strávené chvíle při vyrábění, ale také krásné adventní a vánoční dekorace.

Divadlo Smíšek ve MŠ

Dne 18.11. 2019 navštívilo naši MŠ divadlo Smíšek.

Svatý Martin - 2019

V pondělí 11.11.2019 v 14.30 hod. jsme zahájili 7.ročník vítání Sv.Martina. Odpoledne děti jezdily na ponících na školní zahradě a čekali jsme,  až se setmí. Program jsme zahájili zapálením římských svící, po kterých jsme říkankou zavolali Martina.

Po jeho příjezdu jsme v lampionovém průvodu došli až do Komunitního centra, kde byla sehrána legenda o Sv. Martinovi. Zazpívali jsme si píseň „Už Martin na bílém koni“, vypili čaj a snědli placičky.

Při odchodu dostaly děti na památku podkovičku. Všichni zúčastnění byli spokojení, děkuji všem za přípravu akce.

Bystroňová J. – ved.MŠ

„Uspávání zahrady“

Pomalu se blíží zima a stromy nám listím zasypaly zahradu. Rozhodli jsme se pro společnou akci dětí a rodičů. V úterý 19.11. odpoledne jsme se sešli vybaveni nářadím a dobrou náladou. Ta nám vydržela celé odpoledne a odměnou nám byla nejen krásně upravená zahrada, ale i opečený párek s teplým podzimním čajem, který provoněl celou zahradu. Děkujeme všem, kteří nám aktivně pomohli s úklidem zahrady.

Bystroňová J. – ved. MŠ