Přání pro "naše babičky a dědečky"

Před adventním časem děti vyráběly přáníčka.
V každém přání se ukrýval "andílek naděje".
My jsme dostali od babiček a dědečků vlastnoručně vyrobeného čertíka :-).
S novým rokem přišel vzkaz od našich babiček a dědečků.
"Andílci nás opravdu potěšili a byli s námi celé svátky."

Oznámení o obnovení provozu mateřské školy Hornická

Vážení rodiče,

od pondělí 11. 1. 2021 bude mateřská škola na ulici Hornická 1119 opět v provozu.

Mgr. Richard Zajac ředitel školy

Vánoční nadílka ve školce

Také letos jsme čekali na vánoční nadílku ve školce. Chvíle čekání jsme si krátili zpěvem koled, potom jsme uslyšeli zvonění zvonečku a naše oči zářily při pohledu na vánoční stromeček.

Oznámení o přerušení provozu mateřské školy Hornická 1119, 737 01 Český Těšín v době od 4. 1. 2021 do 8.1.2021

Na základě výskytu pozitivních případů onemocnění COVID – 19 bude v mateřské škole na ulici Hornická 1119 přerušen provoz od 4. 1. 2021 do 8. 1. 2021. Mateřská škola bude v tomto termínu uzavřena.

Mgr. Richard Zajac ředitel školy

Poděkování

V pátek na třídě Berušek naděloval nejen Mikuláš, ale taky babička naší Anežky. Tímto bychom ji chtěli za všechny děti moc poděkovat za kamínky se značkami, které dětem udělaly obrovskou radost.

Mikuláš ve školce

Přestože letos Mikuláš nemohl přijít za námi do školky osobně, poslal nám balíčky s dobrotami a paní učitelky nám je rozdaly.

Jak jsme se připravovali do soutěže

Albrechtova střední škola vyhlásila soutěž, které jsme se chtěli zúčastnit. Výrobky byly připraveny, ale z důvodu uzavření škol nebylo možné výrobky odevzdat. Proto alespoň pár fotek, které něco napoví.

Berušky vytvořily obrázky: 4 roční období, 12 pokladů lesa a výstavku v chodbě.

A za včelky vytvořily obrázky děti ze tří skupin 3-4, 5-6 a 6-7 let.

Zadání soutěže - ZDE