Dílny u Motýlků - podzimní světýlko

Čas podzimu a zimy je ta nejlepší doba na lebedění za něžného svitu plápolajících svíček, které vytvářejí hřejivou atmosféru.
I malé svíčky se mohou postarat o velkolepou atmosféru.

Třída "BERUŠKY"

"Odpoledne se sejdeme a školku si ozdobíme"
Podzimní setkání a tvoření s rodiči a dětmi

OVOCE JE PRIMA - TŘÍDA "BERUŠKY"

Po roce máme téma ovoce.
Recept jsme si připravili,
jablka společně nastrouhali.
Z jablíček se šťáva lisovala
- ta nám opravdu móóóóc chutnala.
Ráno jsme do školky pospíchali,
abychom si spolu s rodiči pochutnali.

Zima se blíží

Podzimní měsíce jsou v naší školce ve znamení sběru kaštanů a žaludů. Pomáháme tak našim myslivcům zajistit krmení pro lesní zvířátka na zimní období.

"Generace spolu" - KUŽELKOVÝ TURNAJ

V tomto školním roce první setkání.
Chvíle soustředění, pohody a úsměvy na tvářích.
A vítěz turnaje? Všichni!!!

Akce s rodiči ve třídě Včelky

Koncem měsíce září proběhla seznamovací akce s rodiči na třídě Včeliček. Rodiče spolu s dětmi měli možnost si prohlédnout školku a poté se všichni přesunuli na zahradu MŠ, kde si každý s chutí opekl párek nad ohněm a kde nechyběly také mlsoty pro děti. Moc děkujeme rodičům, kteří se zapojili a přispěli svou pomocí - ať už přípravou ohniště, přinesením dobrot, úklidem nebo jiným způsobem. Jsme rádi, že jsme společně vytvořili příjemnou atmosféru, mohli se tak lépe poznat a těšíme se na další setkání.

Zábavná zahrada

Několik nápadů, jak přimět děti k pohybu a zábavě na naší školní zahradě :
skákací panák, kuželky, Člověče, nezlob se, smyslové cestičky, labyrinty a jiné aktivity.