Rozloučení s předškoláky

"Rozloučení s předškoláky, které proběhlo v červnu 2020, se vydařilo a všichni jsme si ho užili."

Ve čtvrtek 3.9.2020 v 16.30 hod. proběhnou na naší MŠ třídní schůzky.

SCHŮZKA RODIČŮ BUDOUCÍCH ŽÁKŮ I. C ( ZŠ Slezská)

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

dovoluji si Vás pozvat na informativní schůzku o přípravě a organizaci budoucí I. C třídy v ZŠ Slezská ve školním roce 2020/2021. Schůzka se uskuteční v úterý 23. 6. 2020 od 16,00 hod. ve školní jídelně ZŠ Slezská. Přítomna bude třídní učitelka I. C Mgr. Alena Müllerová, vedoucí učitelka pro I. st. ZŠ Mgr. Helena Warcopová, vychovatelky školní družiny a zástupce ředitele pro ZŠ Slezská. Těšíme se na Vaši účast a spolupráci.

Mgr. Jiří Raszyk
zástupce ředitele

Celoroční projekt - Čtyři roční období

Letošní rok je všechno úplně jinak.

Jen tři období - jedno jsme nevyrobili - školka byla uzavřena.

I tak se dětem dílo podařilo!!!

DEN DĚTÍ

Přestože máme jistá opatření v době koronaviru, DEN DĚTÍ jsme si s dětmi opravdu užili. Bylo spoustu her, soutěží zábavy a legrace. Děti měly i mlsání, zmrzlinu a domů si také odnesly diplom a medaili.

Vyhodnocení zápisu do MŠ

Vážení zákonní zástupci,

děkujeme za Váš zájem o vzdělávání v našich mateřských školách. Všem žádostem o přijetí k předškolnímu vzdělávání bylo vyhověno.
Letošní zápis byl z důvodu mimořádné situace jiný než v předchozích letech. S uvolněním nouzového stavu Vás žádáme, vyzvedněte si prosím v příslušné MŠ evidenční list dítěte, vyplňte požadované údaje, nechte potvrdit lékařem a odevzdejte do příslušné MŠ do 30. 6. 2020.

Děkuji za váš zájem a spolupráci a přeji nám všem pevné zdraví.

Mgr. Richard Zajac
ředitel ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, p.o.

Informace k otevření mateřské školy - květen 2020

Vážení zákonní zástupci,

za zvýšených hygienických podmínek v pondělí 18. května 2020 otevřeme mateřské školy. Účast při vzdělávání není povinná.

Z těchto důvodů se může stát, že třídy budou spojeny a tudíž původní rozdělení dětí do tříd již nebude platit. Vzhledem ke stávající situaci, je mou povinností vám předat informace vztahující se k základním provozním podmínkám mateřských škol po dobu trvání potřeby dodržování epidemiologických opatření a doporučení, která vyplývají z metodiky vydané ministerstvem školství dne 2. května
2020.

Další informace: ZDE (ve Wordu) nebo ZDE (v pdf)

Čestné prohlášení (O NEEXISTENCI PŘÍZNAKŮ VIROVÉHO INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ):  ZDE

ORGANIZACE ZÁPISŮ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY VE ŠKOLNÍM ROCE 2020 /2021

Informace k zápisům    zde

Přihláška MŠ 2020  - formát .docx    zde

Přihláška MŠ 2020  - formát .pdf    zde

Čestná prohlášení očkování - formát .docx   zde

Čestná prohlášení očkování - formát .pdf     zde

Odstranění stromů

"Na základě rozhodnutí města Český Těšín byly na naší zahradě odstraněny tři stromy.
Stav těchto stromů byl uznán za nebezpečný pro pobyt dětí na školní zahradě z důvodu narušeného kořenového systému."