OVOCNÝ TÝDEN A ZDRAVÉ MLSÁNÍ NA TŘÍDĚ MOTÝLKŮ

S dětmi jsme připravovali ovocný salát a ovocné špízy. I když nás nebylo moc, velmi nás to bavilo, a protože to byly samé vitamíny, o to více nám chutnalo.

9.ročník "Vítání Martina"

Ve čtvrtek 11. 11. 2021 proběhl 9. ročník "Vítání sv. Martina". Dopoledne si děti užívaly svých papírových koníčků a slalomu na školní zahradě.
V průběhu odpoledne děti jezdily na ponících, vybarvovaly omalovánky s obrázky k danému tématu a při popíjení teplého čaje se jen čekalo, až přijede sv. Martin.
Se setměním jsme před školkou společně zavolali Martina. V lampionovém průvodu, v jehož čele jel Martin na bílém koni, jsem došli až do komunitního centra, kde děti zhlédly legendu o Martinovi.
Na závěr všichni zúčastnění měli možnost v KC ochutnat punč a vanilkové rohlíčky a při odchodu obdrželi perník ve tvaru koně nebo podkovy, omalovánku a přívěsek na krk.
Organizátorům akce děkujeme a věříme, že se za rok opět sejdeme.

Plavání

Že nás jelo málo ? Nevadí, aspoň si to užijeme.

Den stromů 2021 – výtvarná a kreativní soutěž

V České republice připadá Den stromů na 20. říjen. Každoročně je s tímto významným dnem spojena řada akcí. Jednou z nich je tradiční výtvarně – kreativní soutěž, vyhlašovaná Městem Český Těšín ve spolupráci s Albrechtovou střední školou, kde naše MŠ získala 3.místo.

Divadlo "Ententýky" v MŠ

V pátek 5.11.2021 navštívilo naši MŠ divadlo "Ententýky" s pohádkou o divokém západě.

Zdravé mlsání na třídě Motýlků

Ve čtvrtek jsme opět měli ve školce zdravé mlsání. Děkujeme rodičům za připravené dobroty. Děti si pochutnaly na ovocném špízu, jablečných chipsech, mrkvových muffinách a křupavé mrkvičce.

Zdravé mlsání na třídě Motýlků

Ve čtvrtek jsme měli ve školce zdravé mlsání. Děkujeme rodičům za připravené dobroty plné nových chutí. Děti obdivovaly nejen ježky, které mohly ochutnat, ale i výborný zákusek z červené řepy a košíčky ze špaldové mouky.