Hokejisté ve školce

Ve středu 19.1.jsme ve školce přivítali hokejisty z klubu HC Vlci Český Těšín, aby děti seznámili s hokejovou výstroji, kterou měli možnost si obléknout, řešili krátký rébus o hokeji a samozřejmě nechyběl krátký trénink, při kterém si vyzkoušeli střelecké dovednosti na bránu. Nejen chlapci, ale i děvčata byli z návštěvy nadšeni, připraveni ihned nastoupit na led.

Informace pro rodiče dětí 2. třídy týkající se změn spojených s rekonstrukcí MŠ

Provozní doba MŠ Hrabinská zůstane zachována: 6.15 -16.15 hod.

Ranní příchod:
Od 6.15 do 7.30 zvoňte na 1. třídě. Zde se budou děti scházet a připravovat na odjezd autobusem do MŠ Čáslavská, Svibice.
Prosím, přiveďte dítě včas, tzn. do 7.30, svozový autobus nemůže čekat.

Odpolední vyzvedávání:
Předpokládaný příjezd autobusu 15.40.
Děti, které si rodiče nevyzvednou po příjezdu autobusu před 3. třídou, najdete na 3. třídě.

Odhlášení jídel dle platných pravidel: 558 980 264
Kontaktní tel. na třídu (MŠ Čáslavská): 774 834 253

Rekonstrukce třídy bude probíhat od 17.1.2022 pravděpodobně do 7.3. 2022.

Děkujeme za spolupráci a pochopení

PŘIJMEME UKLÍZEČKU

Pracoviště ZŠ Slezská přijme od 1. 2. 2022 uklízečku na úvazek 0,5 nebo 0.75.

Své žádosti s kontaktem na Vás , prosím, zasílejte na e-mail: solowska@zshrabina.cz  nebo je doneste osobně v době úředních hodin do kanceláře ZŠ Slezská, p. Andrea Solowská

Mgr. Jiří Raszyk
zástupce ředitele

Vánoce u seniorů - 20.12.2021

Děti z MŠ Hrabinské se rozhodly sdílet kouzelnou vánoční atmosféru s obyvateli domova POHODA.
Zavítaly k nim s krátkým vánočním programem, vlastnoručně vyrobenými dárky a prskavkami.
V očích babiček a dědečků jsme mohli číst, že je návštěva dětí na srdci zahřála.

Advent v MŠ

Prezentace z Adventu v MŠ Hrabinská

Materiál ke stažení a k tisku: Vánoční kouzlení pro pilné dětičky   ZDE

MIKULÁŠ 2021

Čekání se vyplatilo, Mikuláš k nám zavítal a společně s Andělem dobrůtky nám rozdával.

Obrovský smích a legrace nastala, když naše drobotina Mikuláše s Andělem poznala.

Děti z toho měly radost velikou, a tak je na oplátku potěšily písničkou.