Martin na bílém koni

Martin na bílém koni, přijel k nám do školky.

Vítej u nás Martínku,
vezeš bílou peřinku?
Budeš louky, pole hřát,
Aby mohly v zimě spát

Změna telefonních čísel v MŠ

Vážení rodiče.
V mateřské škole došlo ke změně telefonních čísel.

Nové telefonní čísla:
1. Třída: 558 980 261
2. Třída: 558 980 262
3. Třída: 558 980 263

Kancelář vedoucí MŠ: 558 980 260
Kancelář vedoucí JMŠ: 558 980 264

Projektový den mimo MŠ – 1. 10. 2020

„ Co můžeme vidět v ZOO“ poznáváme život zvířat

Pirátská show – 29.9.2020

V areálu školní zahrady se konala Pirátská show, kde jsme se formou her a zábavy vzájemně seznámili s novými kamarády a rodiči. Na závěr setkání měly děti zajištěnou projížďku na ponících z Jezdeckého klubu na ul.Slezská. Počasí nám vydrželo a děti byly veselé, spokojené, plné dojmů ze setkání.

Hurá, máme nové hygienické prostory.

Vítáme všechny děti a rodiče v novém školním roce 2020/2021 a máme pro Vás krásnou novinku.
V průběhu letních prázdnin proběhla rekonstrukce koupelny a toalet pro děti na I. třídě, kterou provedla stavební firma, zaměřena na instalatérské a topenářské služby Barny team, s.r.o., Český Těšín, které tímto děkujeme za velmi pěkné nové prostory. Děti jsou spokojené a s radostí si umývají ruce.
Věříme, že se i ostatní třídy dočkají nových prostor koupelen a toalet. Rekonstrukce by měla pokračovat v tomto školním roce.
Podívejte se jak práce na I. třídě probíhala a jaký je výsledek.

Rozloučení s předškoláky

V úterý 16.6 2020 jsme se rozloučili s našimi předškoláky.
Po svém slibu školáka byli všichni pasováni na žáčka prvňáčka, vzorného školáčka.
Přejeme všem našim školákům hodně štěstí a samou radost v další etapě jejich života.

Všem našim dětem a rodičům přejeme pohodové prázdniny plné radosti a sluníčka.
Těšíme se na spolupráci ve školním roce 2020/21.

SCHŮZKA RODIČŮ BUDOUCÍCH ŽÁKŮ I. C ( ZŠ Slezská)

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

dovoluji si Vás pozvat na informativní schůzku o přípravě a organizaci budoucí I. C třídy v ZŠ Slezská ve školním roce 2020/2021. Schůzka se uskuteční v úterý 23. 6. 2020 od 16,00 hod. ve školní jídelně ZŠ Slezská. Přítomna bude třídní učitelka I. C Mgr. Alena Müllerová, vedoucí učitelka pro I. st. ZŠ Mgr. Helena Warcopová, vychovatelky školní družiny a zástupce ředitele pro ZŠ Slezská. Těšíme se na Vaši účast a spolupráci.

Mgr. Jiří Raszyk
zástupce ředitele