Co dělají zvířátka v zimě

Ve čtvrtek 6.2. navštívil 2. třídu pan myslivec, který dal dětem možnost podívat se do říše zvířat v zimním lese, osahat si parohy, kožešiny, zuby. Děti se dozvěděly spoustu zajímavých věcí a taky jak se chovat v případě setkání se zvířetem v lese. Povídání bylo zajímavé, děkujeme moc panu myslivci Ćmielovi.

Plavání je príma

V měsíci lednu a únoru absolvovali úspěšně naši předškoláci kurz plavání na krytém bazénu ve Svibici.

Hravá věda – 15.01.2020

Mgr. Radek Chajda hravou formou a pomoci zajímavých pokusů seznámil děti se základními principy fyziky.

Vánoční přání

Děti I. třídy byly popřát seniorům v Domě pokojného stáří
na ul. Hrabinská.

Vánoční vystoupení dětí MŠ – fotogalerie.

Děkujeme všem za spolupráci v roce 2019 a přejeme krásné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2020.

Děti a zaměstnanci mateřské školy Hrabinská

Čertovské dopoledne – 4.12.2019

Naši předškoláci a děti 1.třídy ZŠ Slezská tvořily čertí košíky na čertovské brambory / cukroví / a společně jsme si zazpívali písničky pro čerty.

Počítáme společně.

V rámci spolupráce se ZŠ Slezská, proběhla dne 13.11.2019 v 1.B ukázková hodina matematiky, do které se zapojili i naši předškoláci.

Barevný podzim

Průřez fotografiemi barevného podzimu zakončeného společnou akcí Zamykání zahrady s lampionovým průvodem.