Hurá, máme nové hygienické prostory.

Vítáme všechny děti a rodiče v novém školním roce 2020/2021 a máme pro Vás krásnou novinku.
V průběhu letních prázdnin proběhla rekonstrukce koupelny a toalet pro děti na I. třídě, kterou provedla stavební firma, zaměřena na instalatérské a topenářské služby Barny team, s.r.o., Český Těšín, které tímto děkujeme za velmi pěkné nové prostory. Děti jsou spokojené a s radostí si umývají ruce.
Věříme, že se i ostatní třídy dočkají nových prostor koupelen a toalet. Rekonstrukce by měla pokračovat v tomto školním roce.
Podívejte se jak práce na I. třídě probíhala a jaký je výsledek.

Rozloučení s předškoláky

V úterý 16.6 2020 jsme se rozloučili s našimi předškoláky.
Po svém slibu školáka byli všichni pasováni na žáčka prvňáčka, vzorného školáčka.
Přejeme všem našim školákům hodně štěstí a samou radost v další etapě jejich života.

Všem našim dětem a rodičům přejeme pohodové prázdniny plné radosti a sluníčka.
Těšíme se na spolupráci ve školním roce 2020/21.

SCHŮZKA RODIČŮ BUDOUCÍCH ŽÁKŮ I. C ( ZŠ Slezská)

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

dovoluji si Vás pozvat na informativní schůzku o přípravě a organizaci budoucí I. C třídy v ZŠ Slezská ve školním roce 2020/2021. Schůzka se uskuteční v úterý 23. 6. 2020 od 16,00 hod. ve školní jídelně ZŠ Slezská. Přítomna bude třídní učitelka I. C Mgr. Alena Müllerová, vedoucí učitelka pro I. st. ZŠ Mgr. Helena Warcopová, vychovatelky školní družiny a zástupce ředitele pro ZŠ Slezská. Těšíme se na Vaši účast a spolupráci.

Mgr. Jiří Raszyk
zástupce ředitele

Den dětí

S radostí a aktivním pohybem jsme oslavili náš svátek.

Vyhodnocení zápisu do MŠ

Vážení zákonní zástupci,

děkujeme za Váš zájem o vzdělávání v našich mateřských školách. Všem žádostem o přijetí k předškolnímu vzdělávání bylo vyhověno.
Letošní zápis byl z důvodu mimořádné situace jiný než v předchozích letech. S uvolněním nouzového stavu Vás žádáme, vyzvedněte si prosím v příslušné MŠ evidenční list dítěte, vyplňte požadované údaje, nechte potvrdit lékařem a odevzdejte do příslušné MŠ do 30. 6. 2020.

Děkuji za váš zájem a spolupráci a přeji nám všem pevné zdraví.

Mgr. Richard Zajac
ředitel ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, p.o.

Pozdrav ze školky

Tak jsme se dočkali a můžeme si zase hrát v naší školičce. Těšili jsme se na své kamarády a paní učitelky.

Posíláme velký pozdrav všem našim kamarádům, kteří ještě nemohli přijít za námi do školky.

AHOJ KAMARÁDI, MÁME VÁS RÁDI!

Informace k otevření mateřské školy - květen 2020

Vážení zákonní zástupci,

za zvýšených hygienických podmínek v pondělí 18. května 2020 otevřeme mateřské školy. Účast při vzdělávání není povinná.

Z těchto důvodů se může stát, že třídy budou spojeny a tudíž původní rozdělení dětí do tříd již nebude platit. Vzhledem ke stávající situaci, je mou povinností vám předat informace vztahující se k základním provozním podmínkám mateřských škol po dobu trvání potřeby dodržování epidemiologických opatření a doporučení, která vyplývají z metodiky vydané ministerstvem školství dne 2. května
2020.

Další informace: ZDE (ve Wordu) nebo ZDE (v pdf)

Čestné prohlášení (O NEEXISTENCI PŘÍZNAKŮ VIROVÉHO INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ):  ZDE