Informace pro rodiče

 Milí rodiče a děti
I v této nezvyklé situaci na Vás myslíme a předáváme odkaz na inspiraci pro zkrácení dlouhé chvíle. Zdravíme naše děti a přejeme jim hodně zábavy s internetovou školičkou.

Zdraví všechny paní učitelky z MŠ Hrabinská

 

Až do odvolání zpřístupňujeme pro školní i domácí výuku všechny dostupné on-line výukové interaktivní programy Barevné kamínky - iŠkolička určené pro mateřské školy a první ročník základních škol. Jedná se o programy Leden, Březen, Duben, Prosinec, Les a Moje tělo. Rovněž všem rodičům nabízíme vzdálenou technickou pomoc s nastavením jejich PC, notebooku, tabletu apod. K dispozici máme i lektory, kteří vysvětlují metodiku.
Stačí zavolat na METODICKÝ KABINET DIGITÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ, tel. číslo +420 583 035 135. Obratem se k Vám vzdáleně připojí technik a vše potřebné Vám nainstaluje. Po domluvě můžeme také nastavit přístupy k 56 interaktivním učebnicím pro I. a II. stupeň základní školy od vydavatelství Taktik a k aplikaci Včelka, jež slouží k procvičování čtenářské gramotnosti u dětí na I. stupni ZŠ.
Vše je samozřejmě nyní zdarma.

Váš tým Barevné kamínky & SchoolBoard