Senior dům POHODA

V tomto školním roce zahájila naše mateřská škola, prostřednictvím maminky p. Brélové, spolupráci s domovem seniorů POHODA.

Děti se rozhodly potěšit babičky a dědečky svými výrobky - Dýňáčky ze slaného těsta. Daly si opravdu záležet. Paní učitelky přidaly pro radost několik drobností s přáním příjemně prožitých podzimních dnů.

K předání balíčků došlo ve středu 27.10.2021. Bohužel v rámci opatření COVID - 19, nám nebylo umožněno vstoupit do objektu a seznámit se se všemi klienty. Setkání tedy proběhlo pouze venku a jen s některými obyvateli domova.

Paní Brélové bylo předáno poděkování s dětskými kresbami, za péči o naše starší spoluobčany. Pokud jsou všechny p. ošetřovatelky vstřícné, pohodové, milé, zkrátka se srdcem na právem místě jako paní Brélová, nemusíme mít z podzimu života strach, bude o nás dobře postaráno.

Děkujeme a už teď se těšíme na další setkání.