Vánoční prázdniny

začínají v pátek 23. prosince 2022

a končí v pondělí 2. ledna 2023.

Provoz mateřských škol začne v úterý 3. ledna 2023.

VÝSTAVA KE DNI STROMŮ

Ve čtvrtek 20. 10. byl Den stromů. S dětmi jsme se vypravili na Albrechtovu střední školu, kde jsme mohli navštívit výstavu krásných výtvarných prací mnoha dětí z těšínských škol a školek.

PŘIPRAVUJEME ZDRAVÉ DOBROTY

Bacily všude kolem létají - ale my se jen tak nedáme a zdravé dobroty spolu chystáme!

LOUPEŽNICKÁ POHÁDKA

V minulém týdnu k nám dorazilo divadlo "Pod dubem" s Loupežnickou pohádkou. Se zatajeným dechem jsme pozorovali zvířátka i loupežníky, rozdělili si se zvířátky poklad a zazpívali si a zatančili s panem datlem.
Děkujeme za krásný pohádkový čas!

CVIČENÍ PŘEDŠKOLÁKŮ V HALE

S předškoláky ze třídy Broučků a Veverek jsme vyrazili do sportovní haly, kde si děti pod vedením p. trenéra zacvičily. Děkujeme!

SFÉRICKÉ KINO

Pro děti bylo velkým zážitkem sférické kino. Měli jsme možnost zhlédnou dvě pohádky v netradiční kopuli.

POŽÁRNÍ POPLACH

I letos jsme s dětmi zvládli požární poplach!