Vycházka se žížalou a balónky

Koukali všichni kolemjdoucí.

Tvoření s rodiči

Pozvali jsme k nám do školky maminky a tatínky. Ti společně se svými dětmi vytvořili Podzimní skřítky. Na jejich výstavku jsme pak pozvali starší kamarády z vedlejších tříd.

Pouštění dráčků

Využili jsme krásného počasí a s Mrňousky pouštěli dráčky. Moc si to užili.

POKUSY

Také letos se mohou předškoláci těšit na zajímavé pokusy. Ten první – jedlý – už mají za sebou :)!

PODZIM V MŠ

Babí léto je tady! Listí, barvy, vítr, draci, ospalé, ale přece krásné sluníčko! A my toho můžeme být součástí!

PTÁČEK NEPTÁČEK

Stejně jako loni máme možnost navštěvovat scénické čtení v Městské knihovně. Děti z první třídy měly možnost zhlédnout pohádku o Ptáčkovi Neptáčkovi.

Narozeninové koruny

Každoročně maminky vyrábějí svým dětem narozeninové koruny.
Jsou krásnými dárky pro děti a ozdobou každé třídy.

Nový školní rok

Ani o prázdninách jsme nezaháleli a ve dnech uzavření MŠ jsme pracovali na zkrášlení a vylepšení prostředí naší MŠ.
Rekonstrukce osvětlení, malování tříd a heren a v 1. třídě výměna koberce – to vše zpříjemnilo nástup do nového školního roku.