DIVADLO ŠAMŠULA

Dne 13. 10. k nám do MŠ dorazilo divadlo Šamšula s pohádkou "O mlsné opičce". Cestovali jsme do Afriky, kde jsme navštívili prales a v něm opičku, která jenom mlsala. Na toto své mlsání ale doplatila - rozbolel ji zoubek - a tak musela k panu zubaři, který jí od bolesti naštěstí pomohl. Veselá pohádka se pro nás stala nejenom zábavou, ale i poučením.

FARMÁŘŮV DEN

V polovině září jsme se vydali na zahradu SVČ Amos, kde byl pro nás připravený pestrý program - dojili jsme krávu, stříleli špačky, lovili ryby, vozili brambory... Nechyběla ani projížďka na ponících a dětmi tolik oblíbený skákací hrad a trampolína. Dopolední čas jsme si moc užili!

Termíny třídních schůzek

2. 9. 2020              15,45                       pro třídu dětí mladších 3 let                     3. třída

8. 9. 2020              15,45                       pro třídy dětí 3 - 6 let                               1. a 2. třída

SCHŮZKA RODIČŮ BUDOUCÍCH ŽÁKŮ I. C ( ZŠ Slezská)

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

dovoluji si Vás pozvat na informativní schůzku o přípravě a organizaci budoucí I. C třídy v ZŠ Slezská ve školním roce 2020/2021. Schůzka se uskuteční v úterý 23. 6. 2020 od 16,00 hod. ve školní jídelně ZŠ Slezská. Přítomna bude třídní učitelka I. C Mgr. Alena Müllerová, vedoucí učitelka pro I. st. ZŠ Mgr. Helena Warcopová, vychovatelky školní družiny a zástupce ředitele pro ZŠ Slezská. Těšíme se na Vaši účast a spolupráci.

Mgr. Jiří Raszyk
zástupce ředitele

Vyhodnocení zápisu do MŠ

Vážení zákonní zástupci,

děkujeme za Váš zájem o vzdělávání v našich mateřských školách. Všem žádostem o přijetí k předškolnímu vzdělávání bylo vyhověno.
Letošní zápis byl z důvodu mimořádné situace jiný než v předchozích letech. S uvolněním nouzového stavu Vás žádáme, vyzvedněte si prosím v příslušné MŠ evidenční list dítěte, vyplňte požadované údaje, nechte potvrdit lékařem a odevzdejte do příslušné MŠ do 30. 6. 2020.

Děkuji za váš zájem a spolupráci a přeji nám všem pevné zdraví.

Mgr. Richard Zajac
ředitel ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, p.o.

Informace k otevření mateřské školy - květen 2020

Vážení zákonní zástupci,

za zvýšených hygienických podmínek v pondělí 18. května 2020 otevřeme mateřské školy. Účast při vzdělávání není povinná.

Z těchto důvodů se může stát, že třídy budou spojeny a tudíž původní rozdělení dětí do tříd již nebude platit. Vzhledem ke stávající situaci, je mou povinností vám předat informace vztahující se k základním provozním podmínkám mateřských škol po dobu trvání potřeby dodržování epidemiologických opatření a doporučení, která vyplývají z metodiky vydané ministerstvem školství dne 2. května
2020.

Další informace: ZDE (ve Wordu) nebo ZDE (v pdf)

Čestné prohlášení (O NEEXISTENCI PŘÍZNAKŮ VIROVÉHO INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ):  ZDE