Přehled přijatých a nepřijatých dětí do mateřských škol Hornická, Hrabinská, Ostravská

V příloze přinášíme přehled dětí, které byly přijaty či nepřijaty do předškolního vzdělávání v mateřských školách na Hornické ul., Hrabinské ul., Ostravské ul., jejichž činnost vykonává ZŠaMŠ Český Těšín Hrabina, p.o.

Do tříd určených pro tříleté a starší děti nebyly přijaty děti mladší. Pro děti mladší, ve věku 2,5 až 3 roky bude v MŠ na Ostravské ul. otevřena speciální třída. Rodičům mladších dětí, kteří si podali žádost o přijetí dítěte už nyní, sdělujeme, že jejich žádosti jsme automaticky převedli do přijímacího řízení, které proběhne v měsící červnu.

Rodičům dětí starších tří let, které nebyly přijaty do MŠ Ostravská, nabídneme přednostní umístění do MŠ na Hornické ul.

Rudolf Fiedler, ředitel

PřílohyVelikost