Tvoříme pro radost

7.3.2023 |  Perla Staňková |  MŠ Hrabinská
Tvoříme pro radost

Hra je pro dítě tou nejpřirozenější a nejdůležitější činností. Přináší mu pocit seberealizace, smysluplnosti a hlavně radosti.

Toho jsme si v naší školce plně vědomi. Proto se snažíme stále novými podněty u děti rozvíjet jejich fantazii a tvořivost.

„Co na to, že penízky na hračky nejsou. Nám to nevadí, neboť děti z MŠ Hrabinská si poradí.

To jsou prsty, to jsou dlaně papír, nůžky, lepidlo, dejte před ně

Do práce se rádi dáme a za chvíli tu zase máme novu psychomotorickou pomůcku“

Fotogalerie