Malování na asfalt

Tradiční akce pořádaná ve spolupráci se SRPŠ.
Všechny děti školních družin Slezská a Ostravská si přišly na školní hřiště Slezská poměřit své výtvarné umění.

Tentokrát bylo téma „FARMA“.

Počasí nám přálo a tak si děti výtvarnou soutěž mohly užít.
Každé dítko obdrželo svůj asfaltový výkres, na který přeneslo křídami svou představu o farmě. Z černých asfaltových výkresů se během chvilky stávaly nádherné barevné obrázky. Všechny se dětem velice povedly, ale vítězem se může stát jen ten nejlepší. Proto jsme pozvali do odborné poroty paní učitelky, které se této nelehké práce ujaly. Paní učitelka K.Sekulová a paní učitelka V.Ševěčková si výtvarná díla pečlivě prohlédly a předaly nám výsledky, na které všichni netrpělivě čekali.
Soutěžilo se ve třech věkových kategoriích. Z každé kategorie jsme získali tři první místa. Vítězové obdrželi diplom, věcnou cenu a sladkou odměnu.
Všechny zúčastněné děti obdržely sladkou odměnu.

1.kategorie – 1.třídy
2.kategorie – 2.třídy
3.kategorie – 3.+ 4.třídy

Děkujeme SRPŠ za poskytnutí financí na nákup odměn.
Děkujeme paní učitelkám za odbornou porotu.
Děkujeme ŠD Ostravská za návštěvu a již teď se těšíme na další spolupráci.
Děkujeme panu školníkovi a žákům 9.B za pomoc při realizaci této akce.