Tvoření 2

Za nepříznivého počasí, kdy nám povětrnostní podmínky nedovolují jít s dětmi ven, trávíme s dětmi odpoledne v prostorách školní družiny.
Mezi hlavní aktivity patří kreativní činnost, kdy se dětí rozvíjejí ve výtvarných i pracovních činnostech.

Pískování a další aktivity

Pískování, malba na kameny, tvoření ze zažehlovacích korálků a další netradiční tvoření si vyzkoušely děti školní družiny.

Ledové ozdoby

Nádherné zimní -mrazivé počasí přeje k tvoření netradičním způsobem...
Za pomocí mrazu, formiček, vody, potravinářského barviva a přírodnin děti vyráběly nádherné ledové ozdoby, které nyní zdobí zahradu základní školy Slezská.

Bobování

Zimní počasí přeje zimním radovánkám. Děti ve školní družině si užívají svah na školním hřišti: k dispozici mají školní boby i lopaty.
Z ledových kusů si vyrobili úžasné iglú.

Bobování

Leden přinesl nádherné zimní počasí, které si děti užívají na školním hřišti.

Tvoření – leden 2021

Děti školní družiny pracují různými výtvarnými i pracovními technikami: zažehlování obrázků, písková technika, tvoření rozvíjející jemnou motoriku, práce s dřívky, …..

Vánoční besídky ve školní družině - 3. oddělení

Letos se vánoční besídky uskutečnily v každém oddělení zvlášť. Ale i přesto si děti užily dárečky a vánoční atmosféru se svými spolužáky a se svou paní vychovatelkou.

Vánoční besídky ve školní družině - 2. oddělení

Vánoční besídky ve školní družině - 1. oddělení

Pečení perníčků - 3. oddělení

K vánocům patří pečení perníčků a výroba cukroví. Děti školní družiny z 1.oddělení a 2.oddělení pekly perníčky a děti z 3.oddělení vyráběly nepečené cukroví.