Slavnostní zakončení školního roku ve ŠD

Slavnostní zakončení školního roku  ve školní družině, loučení s dětmi, které již příští školní rok nebudou navštěvovat školní družinu a
vyhodnocení celoroční hry “Cesta za diamantem“.


Vyhodnocení celoroční hry „Cesta za diamantem“ a vyhodnocení celoročního sběru mandal za vzorné chování proběhlo v každém oddělení ŠD 24.6.2019. Z každého oddělení jsme získali tři nejlepší žáky s největším počtem mandal a tři děti, které nasbíraly nejvíc diamantů v plnění úkolů k celoroční hře. Tito vítězové obdrželi diplom, sladkou odměnu a věcnou cenu.

26.6.2019 se uskutečnilo slavnostní zakončení školního roku v ŠD, kdy jsme ocenili nejlepšího žáka školní družiny, který splnil všechny úkoly celoroční hry “Cesta za diamantem“ a zároveň nasbíral nejvíc mandal díky svému vzornému chování. Obdržel věcnou cenu, diplom a diamantový kornout plný sladkostí, o které se podělil se svými kamarády ze školní družiny.

Dále následovalo vyhodnocení NEJkamaráda a pomocníka paní vychovatelky. Z každého oddělení bylo vybráno jedno dítě, které obdrželo na památku knihu.
Poslední slavnostní činností bylo loučení, kdy jsme se loučili se všemi dětmi, které již příští školní rok nebudou školní družinu navštěvovat. Tyto děti obdržely památeční tužku s obličejem.
Všechny děti školní družiny obdržely omalovánky, spojovačky, deníček a čokoládu.

Děkujeme rodičům, prarodičům a dětem za skvělou spolupráci.

Děkujeme také SRPŠ za pomoc při realizaci dětských akcí a sportovních soutěží.

Děkujeme všem pracovníkům školy za pomoc při chodu školní družiny.

Přejeme krásné prázdniny a těšíme se na příští školní rok.

Vychovatelky školní družiny