Turnaj v deskové hře SuperFarmář

Ve školní družině se odehrál již tradičně turnaj v deskové hře SuperFarmář.

Tato desková hra patří mezi hry matematicko-logické. Děti se učí logickému myšlení a matematickým úkonům. Není to tedy jen hra o náhodě. Ale i zde se může stát, že farmáři škodí ve stádu liška nebo vlk. Tuto hru děti velice rády hrají. Turnaj se odehrál ve dvou kolech - základní kolo a finálové kolo. Ze základního kola, které se odehrálo ve všech oddělení ŠD postoupili tři vítězové do finále.

Finále se zúčastnilo celkem devět dětí. Po hodině napjaté hry jsme získali čtyři vítěze, kteří obdrželi věcnou cenu, diplom a sladkou odměnu.
Všechny zúčastněné děti obdržely sladkou odměnu a drobnou věcnou cenu.

Za poskytnutí drobných odměn, diplomů a čtyř hlavních věcných cen děkujeme firmě Pygmalino s.r.o.

Tento turnaj se odehrává ve spolupráci s firmou Pygmalino.s.r.o.