Úžasná zábava s Pygmalinem

Tak nazvali děti naší školní družiny mozaikovou hru firmy Pygmalino s názvem PIXEL ART – PHOTO. Hra obsahuje plastové rámečky - pixely, do kterých se vkládají barevné kolíčky. Obraz je vytištěn ve čtvercové barevné síti a děti již pouze vkládají kolíčky dle barev. Na závěr se všechny pixely složí do rámu a vznikne obraz, který jsme si vybrali. Tak si třeba může dítě poskládat vlastní fotografii. Skládali jsme již tři obrazy. První byl obraz americké herečky Merilyn Monroe, druhý byl pejsek a třetí obraz naše známá zpěvačka Lucie Bílá. Hra skrývá také velké překvapení, protože do poslední chvíle, děti nevědí co skládají.
Skládání děti velmi baví, procvičují si při tom jemnou motoriku, vede k celkovému odpočinku, zklidnění, naprostému soustředění, společné skupinové práci a zodpovědnosti za svůj výsledek práce. Největší nadšení ze skládání je při kompletování obrazu. Už se těšíme na další obraz! Skládání baví nejen děti, ale i dospělé. Vřele doporučujeme!
Zboží Pixel Art a Pixel Photo lze objednat na www.pygmalino.cz ,pro generování portrétů lze použít stránky www.pixelino.cz. Při objednávce na www.pygmalino.cz získáte slevu 15% při zadání kódu PIXEL2018.Kód má omezenou platnost na celý sortiment.
Podívejte se jak nás společné skládání baví a co jsme vytvořili!

M. Labašová