Tvoření

Od září děti tvoří ve školní družině. Naši nejmladší školáci tvořili hrníček s čajem z papíru a vybarvovali zeměkouli. Starší děti se zase věnovaly tvorbě domečku.

Tancem do nového školního roku

Nový školní rok ve školní družině děti roztančily u tabule. Volné chvilky děti využily a učily se třídit odpad pomocí naučné hry u smart tabule.

Pobyt venku

Krásné podzimní počasí umožnilo dětem trávit odpoledne na hřišti. Děti se věnovaly nejrůznějším sportům a aktivitám.

Na radnici

Ve čtvrtek 27. února jsme s prvním oddělením ŠD navštívili paní starostku G. Hřebáčkovou na městském úřadě. Starobylou budovu jsme si tentokrát mohli prohlédnout nejen zvenku. Paní starostka nás čekala. Ten den byla v roli průvodkyně historicky zajímavou budovou. S dětmi to opravdu uměla! A ty jí na oplátku věnovaly papírové tulipány, které vyrobily.

Tělocvična

Ve středu 4. března jsme s dětmi z prvního a třetího oddělení ŠD šli do tělocvičny školy. Obě oddělení si zahrála zápas ve florbalu a následně ve fotbale. Hráli jak kluci, tak holky!

Korálky a srdíčka

Děti v druhém oddělení rozvíjely jemnou motoriku při navlékání korálků a výrobě srdíček.