Karneval 3. oddělení


Ve čtvrtek 11. 2. 2021 se uskutečnil karneval ve 3. oddělení. Děti si zahrály spoustu zábavných her, měly bohaté pohoštění a sladké odměny.


2.oddělení - zimní tvoření

 Zimní tvoření
Naše děti jsou velmi tvořivé – zdobily medové perníčky, vyráběly svícny pro rodiče i kresli akvárium.


2. oddělení - karneval

 Karneval 2. oddělení
Ve čtvrtek 11. 2. 2021 se uskutečnil karneval ve 2. oddělení. Děti si zahrály spoustu zábavných her, měly bohaté pohoštění a sladké odměny.

 


1. oddělení - karneval a děti umělci

 
Ve čtvrtek 11. 2. 2021 se uskutečnil karneval ve 1. oddělení. Děti si zahrály spoustu zábavných her, měly bohaté pohoštění a sladké odměny.

Umělci
Děti 1. oddělení se na chvíli staly umělci a měly ztvárnit svého neoblíbenějšího hrdinu.


SLIZ

Děti ve 3. oddělení se věnovaly výrobě slizu. Každý si svůj sliz pečlivě a dlouho míchal a radost z výsledku byla obrovská.


Sněhová koule

 Naše děti v 1. oddělení rády čtou, a tak se v komunikačním kruhu často střídají. Učily se, co to znamená „pozitivní“ a pozitivní myšlenku měly děti ztvárnit a nalepit na dřívko.
Další aktivitou byla tzv. sněhová koule, což je práce se slovy – tentokrát na téma zima.


Prosinec v 1. oddělení

 Děti v 1. oddělení nezahálely, vytvářely Mikuláše a vánočního skřítka. Volný čas si krátily hraním společenských her.


Vánoční tvoření


Vánoční atmosféra již panuje ve školní družině. Tvořilo se většinou z přírodních materiálů. Děti z 2. oddělení tvořily vánoční dřevěný věnec na dveře, papírovou hvězdu a vánoční stromek z šišek. Ve 3. oddělení zase děti vyráběly adventní svícen břízových polínek.

Během tvoření si vždy najdeme čas a krásné počasí trávíme venku na hřišti.

 


Odpolední odpočinkové čtení


Paní vychovatelka nám ve 3. oddělení čte po obědě pohádky pro odpočinek. Ale jsou mezi námi už takoví šikovní čtenáři jako je Eliška, která se rozhodla, že přečte po obědě dětem pohádku o Bobovi a Bobkovi.