Karneval 3. oddělení

Ve čtvrtek 11. 2. 2021 se uskutečnil karneval ve 3. oddělení. Děti si zahrály spoustu zábavných her, měly bohaté pohoštění a sladké odměny.

2.oddělení - zimní tvoření

Zimní tvoření
Naše děti jsou velmi tvořivé – zdobily medové perníčky, vyráběly svícny pro rodiče i kresli akvárium.

2. oddělení - karneval

Karneval 2. oddělení
Ve čtvrtek 11. 2. 2021 se uskutečnil karneval ve 2. oddělení. Děti si zahrály spoustu zábavných her, měly bohaté pohoštění a sladké odměny.

1. oddělení - karneval a děti umělci

Ve čtvrtek 11. 2. 2021 se uskutečnil karneval ve 1. oddělení. Děti si zahrály spoustu zábavných her, měly bohaté pohoštění a sladké odměny.

Umělci
Děti 1. oddělení se na chvíli staly umělci a měly ztvárnit svého neoblíbenějšího hrdinu.

SLIZ

Děti ve 3. oddělení se věnovaly výrobě slizu. Každý si svůj sliz pečlivě a dlouho míchal a radost z výsledku byla obrovská.

Sněhová koule

Naše děti v 1. oddělení rády čtou, a tak se v komunikačním kruhu často střídají. Učily se, co to znamená „pozitivní“ a pozitivní myšlenku měly děti ztvárnit a nalepit na dřívko.
Další aktivitou byla tzv. sněhová koule, což je práce se slovy – tentokrát na téma zima.

Prosinec v 1. oddělení

Děti v 1. oddělení nezahálely, vytvářely Mikuláše a vánočního skřítka. Volný čas si krátily hraním společenských her.

Vánoční tvoření

Vánoční atmosféra již panuje ve školní družině. Tvořilo se většinou z přírodních materiálů. Děti z 2. oddělení tvořily vánoční dřevěný věnec na dveře, papírovou hvězdu a vánoční stromek z šišek. Ve 3. oddělení zase děti vyráběly adventní svícen břízových polínek.

Během tvoření si vždy najdeme čas a krásné počasí trávíme venku na hřišti.