Měsíc říjen ve 4. oddělení

13.4.2023 |  Veronika Svobodová |

V říjnu se k nám vrátilo krásné podzimní počasí, které jsme využili především k pobytu na školním hřišti. Naučili jsme se novou sportovní hru kámen, nůžky papír, soutěžili jsme v družstvech v různých překážkových drahách, začali jsme trénovat přeskoky přes švihadlo a švihadlovou školku, také přihrávky a chytání míče a míčovou školku. Hráli jsme fotbal, florbal, na jelena a spoustu jiných sportovních her. Při špatném počasí jsme byli i v tělocvičně, kde jsme si zahráli různé honičky, vybíjenou a sportovní abecedu. S paní psycholožkou Ferencovou jsme si vyzkoušeli cvičení Jógy.

V oddělení jsme si vyzkoušeli skládání hry nebe, peklo ráj, kde jsme se moc nasmáli ve vymýšlení a následném plnění úkolů.

Na vycházce jsme nasbírali krásně barevné podzimní listí, které jsme pak využili ke tvoření.

V našich kulinářských dnech jsme si upekli jablečné štrůdly a usmažili lívance.

A v neposlední řadě jsme navštívili městskou knihovnu, kde si pro nás připravili program z názvem Hádej kdo přišel do knihovny.