Spolek rodičů a přátel školy Hrabina

Výroční zpráva SRPŠ Hrabina za školní rok 2020/2021

Výroční zpráva - ZDE  (formát .pdf)

Sdělení SRPŠ rodičům a Výroční zpráva SRPŠ

Vážení rodiče,
vzhledem k letošní epidemiologické situaci letos nebudeme svolávat valnou hromadu spolku. Pokud máte zájem se seznámit s fungováním spolku a akcemi pořádanými v loňském školním roce, bude na stránkách školy v sekci Spolek rodičů a přátel školy zveřejněna výroční zpráva a počátkem měsíce října bude tato zpráva také ke shlédnutí na nástěnkách přímo ve škole.

Pro letošní školní 2020/2021 rok výbor spolku rozhodl, že výše členského příspěvku bude kvůli nynější situaci pouze 100 Kč. Věříme, že během roku bude možné nějaké akce pro naše děti alespoň v rámci výuky uskutečnit. Pokud by to nebylo možné, dali bychom nevyčerpané letošní příspěvky k dispozici třídním učitelům, aby se s dětmi sami rozhodli, jak s nimi naloží.

Prosíme Vás tedy o úhradu příspěvků na bankovní účet spolku a to na č. účtu:
2801012836/2010 Fio Banka do 31. 10. 2020
Do zprávy pro příjemce, prosím uveďte příjmení a třídu žáka.

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obracejte na email spolku a to srpshrabina@zsostravska.cz.
Velmi Vám děkujeme za podporu.

VÝROČNÍ ZPRÁVA SRPŠ - ZDE

Změna bankovního čísla SRPŠ

Vážení rodiče,

oznamujeme Vám, že od 1. 9. 2016 dochází ke změně banky SRPŠ. Úhrady členských příspěvků, prosím poukazujte na nový účet. Původní účet již neexistuje. Číslo nového účtu je:

2801012836/2010 (Fio Banka).

Děkujeme za pochopení.