Dotazník pro rodiče 1. stupně - pracovní sešity (nákup)

Dobrý den,
Vaše dítě bude pro školní rok 2020/2021 do školy potřebovat pracovní sešity, které stejně jako běžné sešity do výuky hradí rodiče.
Nákup a prodej těchto pracovních sešitů pro vás můžeme zařídit my jako škola nebo máte možnost si je koupit sami. Benefity, které škola hromadným nákupem získává, se používají na nákup a obnovu učebnic a školních pomůcek pro žáky školy.
Prosíme proto o vyplnění tohoto krátkého dotazníku.

Dotazník k vyplnění - ZDE

Seznam školních potřeb pro šk. rok 2020/2021

Vážení rodiče,
děkujeme Vám za spolupráci a podporu, které se nám od Vás dostalo. Jsme si vědomi toho, jak náročný pro Vás tento školní rok byl. Přejeme Vám pohodové léto. Odpočiňte si od toho školního shonu a naberte síly na ten další.

Těšíme se na viděnou v příštím školním roce.

Učitelé a asistenti I. st. ZŠ

Již nyní zde máte k dispozici seznam školních potřeb, které budou Vaše děti příští školní rok potřebovat: ZDE

INFORMACE PRO RODIČE I ŽÁKY

Ředitel školy vyhlašuje ředitelské volno ve dnech 29. června a 30. června 2020.

SCHŮZKA A INFORMACE PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ (I.A, I.B) - ZŠ Ostravská

INFORMACE PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ - ZDE

Organizace aktivit žáků 2. stupně od 8.6.2020 - pracoviště Ostravská

Ode dne 8. června 2020 je možná osobní přítomnost žáků 2. stupně na aktivitách ve škole.

Na základě níže uvedených hygienických pravidel (viz dokument) jsme připravili organizaci vzdělávacích aktivit ve škole.
Děláme vše pro maximální bezpečnost zaměstnanců i žáků, v případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte prosím třídní učitele nebo zaměstnance školy - kontakty jsou uvedené na stránkách školy www.zshrabina.cz.

Děkujeme Vám za spolupráci.

Dokument k provozu 2.stupně - ZDE

Podmínky závěrečného hodnocení