14. ročník soutěže Bobřík informatiky


V listopadu 2021 proběhl další, tentokrát 14. ročník celostátní online soutěže Bobřík informatiky.
Všem zapojeným žákům děkujeme za účast a gratulujeme k získání titulu
Úspěšný řešitel následujícím soutěžícím:
/Jména jsou uvedená v pořadí dle počtu dosažených bodů /

Kategorie MINI/ 4-5. tř.:
Sára Czerneková, Kateřina Hájková, Adam Vavříček a Oliver Sklárčík, Elisa Rucká, Matěj Kozusznik, Adéla Nováková, Teodor Dámek, Richard Smuž a Jindřich Harok, Bucifal Šimon, Tomáš Taska , Matyáš Swienczek, Eliška Žylková, Veronika Seibertová, Tomáš Lipovský, Jonáš Glaic, Zuzana Kohutová, Lukas Wrobel, Ingrid Matušinská, a Renáta Waclawková, Ema Zabystrzanová, Tereza Hobzová, Šimon Laža a Nela Klimánková,

Niccoló Metastasio, Jakub Niemczyk a Ladislav Ledvoň, Daniel Maťaš a Vojtěch Ondračka., Daniel Dubský, David Vician, Adéla Krzyžanková a Agáta Novotná

Kategorie Benjamin/ 6.-7. tř.:
Jan Stavarský, Ondřej Krzyžánek, Kryštof Šimik, Samuel Lapúnik, Eliška Valečková, Kateřina Křístková, Aneta Hořčicová, Jiří Pasz, Sindy Žváková, Radek Fiačan, Viktor Baron,Valentýna Havlíčková, Ondřej Starzyk

Kategorie Kadet/ 8.-9.tř.:
Viktorie Kochová, Vanesa Nikorjak, Lucie Bystroňová, Anna Muchová, Nela Wantuloková, Daniel Zlámal, Aneta Biedrawová, Laura Mikschová, Kateřina Vitoulová, Eliška Bohatá, Jakub Spratek , Czernek Nikolas, Markéta Šefránková, Jan Kapusta, Ester Ryboňová, Adam Łabudek, Jan Sýkora, Erika Onofrejová, Daniel Dziadek, Tereza Pošvancová, Górecká Ester, Michaela Bogdáňová, Dalibor Kocich, Polok Jan, Simona Kaletová, Filip Kaluža, Jonáš Rosenbergr

Nejvyššího počtu bodů za školu -192- dosáhly žákyně Viktorie Kochová , Vanesa Nikorjak, Lucie Bystroňová a Anna Muchová ze ZŠ Ostravská.
Všem zúčastněným ještě jednou děkujeme! Na všechny se těšíme ve 15. ročníku 2022!

Mgr. Helena Lazarová, Mgr. Jaroslav Šlehofer, Mgr. Karina Damková