Adaptační pobyt a beseda AVE - VII.A (výjezd do Mostů u Jablunkova)

 Dne 31.10.2013 jela naše třída na adaptační pobyt spojený s besedou na chatu Zuzana, abychom se lépe poznali a zlepšili kolektiv.

Na nádraží jsme měli sraz v 7 hodin. Vlakem jsme dorazili do Mostů u Jablunkova a k samotné chatě jsme došli pěšky. Cesta nebyla moc dlouhá. U chaty nás hezky uvítali Jana a Petr (vedoucí pobytu). Nad chatou se nacházelo i menší hřiště, kde jsme často pobývali. Ale čas jsme trávili i uvnitř v místnosti, která byla i jídelnou. V první části pobytu nám Jana řekla, co budeme dělat a k seznámení jsme hráli i kratší hry. Potom jsme šli ven, kde jsme hráli docela jiné honičky, na rybáře a rybičky ve dvojicích atd. Poté následovala skupinová aktivita, která se nám moc nepovedla, takže jsme opět besedovali v chatě.

Ve 12 h jsme dostali výborný oběd a po něm jsme měli odpolední pauzu. Když nás Jana opět svolala, hráli jsme na tři ostrovy, bylo to super. Nakonec jsme vše v chatě zhodnotili. Ještě chvíli jsme si mohli pohrát na kolotoči a být venku nebo si koupit něco dobrého. Po půl třetí jsme se rozloučili a šli k vlaku. Ve vlaku jsme ještě rozbalili poslední sladkosti a dojedli svačiny. Tato akce se nám hodně líbila, protože byla legrace, ale také jsme si z toho něco odnesli.


Za třídu VII. A napsaly Anna Murycová, Nela Tomanková