Bobřík informatiky 2022

Již tradičně se žáci naší školy zapojují do celostátní online soutěže Bobřík informatiky.

Nejlepších výsledků v letošním roce dosáhli a titul Úspěšný řešitel získali:

Kategorie Mini – žáci 4. a 5. ročníku:

Tobias Bonczek, Veronika Seibertová, Viktorie Solowská, Tomáš Glaic, Anna Tasková, Tobiáš Chlebus, Vojtěch Kuchtíček, Alexej Macura, Šimon Helebrandt, Adéla Škáchová, Lukas Wróbel, Ema Zabystrzanová , František Drobisz, Nela Brudná, Klára Vejmělková, Jan Chlebek, Lucie Dudová, David Kolek, Jakub Šuchman, David Fiačan, Alexandr Straka, Jonáš Glaic.

Kategorie Benjamin – žáci 6. a 7. ročník

Matěj Kožušník, Kateřina Hájková, Jiří Pasz, Tereza Hobzová, Jan Klimánek, Sindy Žváková, Eliška Průchová, Elisa Rucká, Kristýna Walentová, Viktor Baron, Matouš Gryc, Sebastian Hurtík, Dominik Lisztwan, Barbora Lipinová

Kategorie Benjamin – žáci 8. a 9. ročníku:

Vít Tomiczek, Radek Fiačan, Ondřej Krzyžánek. Tobiáš Laža, Jan Kapusta, Tereza Niemczyková

Nejvyššího počtu bodů 177 dosáhl Tobias Bonczek v kategorii Mini.

Úspěšným řešitelům gratulujeme!