Druhý den lyžáku očima Karolíny Bullové

Ráno jsem se vzbudila kolem sedmé hodiny a po chvíli mi začala moje rutina (hygiena a převlékání). Po tom, co se všichni připravili, nastal čas snídaně. Po snídani se všichni vrátili do svých pokojů a připravovali se na svah. Chvíli jsem s kamarády lyžovala, ale poté se mi vrátila bolest kolena, a tak jsem raději odešla na pokoj.

Když se ostatní vrátili, tak už tady nebyla nuda. Po odpoledním klidu jsme šli na oběd, který mi chutnal. Po obědě šli kamarádi zase na svah. S panem asistentem a Markem jsme se vydali do restaurace na horkou čokoládu. Po chvíli se k nám přidal Filip, pro kterého v ten den taky skončilo lyžování. Pomohli jsme Markovi a Filipovi zpátky na chatu. Po chvilce přišli zpátky ostatní ze svahu. V pauze jsme hráli hry a po nich šli na večeři. Po večeři jsme na pokojích poslouchali písničky a já jsem sepisovala tuhletu zprávu.

Teď nás čeká film, na který se těšíme, a po něm budeme mít večerku. Bohužel mě během filmu chytlo spaní a tak pro mě den skončil.