Informace o školní výuce žáků 9. ročníku

Vážení rodiče, od 11.5.2020 je dle rozhodnutí vlády ČR možná osobní přítomnost žáků 9. ročníku ve škole formou přípravy na přijímací zkoušky na SŠ (Český jazyk a literatura, Matematika). Příprava bude probíhat za těchto podmínek:

1. Ve skupině bude max. 15 žáků,
  2. Příprava bude probíhat pondělí - čtvrtek od 8:45 do 10:30,
  3. Tato příprava je nepovinná,
  4. Je pro žáky bez příznaků virového infekčního onemocnění (doloženo Čestné prohlášení),
  5. Doporučujeme neúčastnit se přípravy žákům s některým z rizikových faktorů (doloženo Čestné prohlášení),
  6. Je povinnost nosit roušku během přítomnosti žáka ve škole (pokud učitel za určitých podmínek nerozhodne jinak).

Žádáme rodiče žáků 9. tříd, kteří mají zájem o přípravu na přijímací zkoušky na SŠ o sdělení této informace (e-mailem, Školou Online) svému třídnímu učiteli do středy 6. května 2020, 12:00.

Zároveň upozorňujeme, že po 11. květnu 2020 již není možné se na přípravu přihlásit!

Děkujeme za spolupráci.

Příloha: