LVK - 4. den

 Konečně je krásné počasí a dnešní den jsme začali lyžováním. Bylo vidět vysílač na Pradědu i Petrovy kameny. Na sjezdovce nám to už skoro všem šlo, a tak jsme si užili jak výcvik, tak i volné jízdy. Po obědě se uvažovalo o tom, že bychom šli místo odpoledního lyžování na Praděd, ale většina spolužáků chtěla raději lyžovat, a tak po odpoledním klidu jsme šli na svah. Ve čtyři hodiny skončilo lyžování, svlékli jsme se z lyžařských kombinéz a užívali si osobní volno, ve kterém jsme už balili věci do kufrů a batohů. Večer po večeři se rozdávaly ceny pro nejlepšího lyžaře, nebo pro nejvíce pokrokového lyžaře a další. A nastala chvíle, na kterou všichni čekali -diskotéka ????. Skvěle jsme se bavili. Po diskotéce, která skončila v 23:30 hodin, jsme si šli udělat poslední hygienu a skočili do postele. Ach jo -zítra už jedeme domů.