LVK - Zpráva dne od Johany Krejčí a Veroniky Ciencialové - den pátý


Pátý den na lyžáku jsme balili. Po budíčku a snídani jsme měli hodinu na to, abychom se sbalili a naposledy šli na svah. Počasí bylo dobré, a tak jsme si naposledy zalyžovali. Před obědem nás navštívil pan ředitel s panem zástupcem. Přivezli nám diplomy, které nám den předem slíbili učitelé na předávání. Na oběd byl kuřecí plátek s kaší. Po obědě jsme přenosili kufry ze společenské místnosti do autobusu. Kluci nosili kufry po schodech dolů, holky mezitím nanosily lyže, hůlky a lyžáky do autobusu. Nastoupili jsme do autobusu Ocelářů. Tam nám p. učitel Kalavský rozdal diplomy, snědli jsme jablka, které jsme dostali k obědu a jeli domů. Už v autobuse jsme si povídali o zážitcích z lyžáku, na který budeme dlouho rádi vzpomínat.