Noc s Andersenem 2019


Každý rok se děti těší na pohádkovou noc ve školní družině. Letos se s batůžky, karimatkami, baterkami, různými plyšáky a plni očekávání sešli hoši a dívky v pátek 29. března. Byl to večer plný zábavy.

Začal společnými čtenými pohádkami na dobrou noc Hany Doskočilové a pokračoval plněním úkolů v odděleních. Největší očekávání bylo spojeno se stezkou odvahy, kterou mladším dětem opět připravili spolužáci z IX. A. Těší se všichni, i ti čtvrťáci, kteří stezku zažili již třikrát. Je opět nová s novými maskami strašidel. Nenajde se ani jeden, kdo by „odvážnou cestu“ šatnami nechtěl podstoupit. Celý zbytek večera si o svých zážitcích povídají.

Nemalou práci s přípravou celé akce mají vychovatelé školní družiny, maminky ze SRPŠ a přispívají vždy i obětaví členové rodin, kteří dětem napečou buchty nebo zákusky a jiné dobroty pro společné hodování. Těm všem patří velké poděkování za obětavost. Vždyť děti si každou Noc s Andersenem radostně užívají!

Mgr. Vlasta Potyszová, pozvaný host