Přáníčka pro nemocnou polskou dívku

 Dne 21. 10. 2013 má 6. narozeniny Oliwia Gandecka z Polska. Má rakovinu a jejím největším přáním je dostat co nejvíce přáníček. Pokud máte chuť udělat nemocné dívce radost můžete jí poslat své přáníčko na adresu Oliwia Gandecka, ul. M.C. Sklodowskiej 11/26, 65-001 Zielona Góra.

Naše škola se rozhodla splnit její přání. Všechna přáníčka se povedla. Zúčastnily se třídy 6.A, 8.A , 3.A i 3.B.

Magdalena Bilková

Reakce žáků:

Dne 7. 10. 2013 nás p. učitelka poprosila o pomoc s přáníčky pro malou holčičku Oliwii. Jejím přáním je dostat na své 6. narozeniny 2000 přáníček. Holčička má rakovinu, ale my ji přesto držíme palce a přejeme, aby zvítězila. 

Na svá přáníčka jsme tužkou stínovali kapky štěstí a uvnitř přáníčka jsme měli větší volnost a mohli jsme přidat i barvy. Výrobu přáníček jsme si všichni užili a doufáme, že se jich 2000 nasbírá. Děkujeme p. Bilkové za předání přáníček Oliwii.

žáci 8.A