Sdělení SRPŠ rodičům a Výroční zpráva SRPŠ

Vážení rodiče,
vzhledem k letošní epidemiologické situaci letos nebudeme svolávat valnou hromadu spolku. Pokud máte zájem se seznámit s fungováním spolku a akcemi pořádanými v loňském školním roce, bude na stránkách školy v sekci Spolek rodičů a přátel školy zveřejněna výroční zpráva a počátkem měsíce října bude tato zpráva také ke shlédnutí na nástěnkách přímo ve škole.

Pro letošní školní 2020/2021 rok výbor spolku rozhodl, že výše členského příspěvku bude kvůli nynější situaci pouze 100 Kč. Věříme, že během roku bude možné nějaké akce pro naše děti alespoň v rámci výuky uskutečnit. Pokud by to nebylo možné, dali bychom nevyčerpané letošní příspěvky k dispozici třídním učitelům, aby se s dětmi sami rozhodli, jak s nimi naloží.

Prosíme Vás tedy o úhradu příspěvků na bankovní účet spolku a to na č. účtu:
2801012836/2010 Fio Banka do 31. 10. 2020
Do zprávy pro příjemce, prosím uveďte příjmení a třídu žáka.

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obracejte na email spolku a to srpshrabina@zsostravska.cz.
Velmi Vám děkujeme za podporu.

VÝROČNÍ ZPRÁVA SRPŠ - ZDE