A tak jsme jeli do Prahy ... a přivezli si 3. místo

A tak jsme jeli do Prahy … a přivezli si 3. místo
Když nám přišlo pozvání na slavnostní vyhodnocení literárně výtvarné soutěže Planeta 3001, měli jsme všichni ohromnou radost. Tuto nabídku jsme si nenechali ujít, a tak jsme se v pátek 16. května vydali do Prahy na mezinárodní knižní veletrh a literární festival SVĚT KNIHY PRAHA. Cestou tam ani zpátky nebyl čas se nudit. Kreslilo se, pozorovalo, „mastily“ se karty, hrály piškvorky.

Ivana Bartošíková a Štěpánka Wrublová z III.A ve výtvarné výchově nakreslily rudkou stroj času. Tento výtvarný počin porotu zaujal natolik, že byl ohodnocen jako třetí nejlepší. V této kategorii (1. – 5. ročník) se sešlo 1526 prací.

Kromě ocenění jsme si odvezly spoustu zážitků a dojmů. Prostě jsme si to užily od začátku až do konce.
           Ivana Bartošíková, Štěpánka Wrublová a Mgr. Martina Ruszová