Třetí den lyžáku očima Filipa Karase

Ráno, hned po tom, co jsem vstal, jsem slyšel z vedlejšího pokoje mluvení. Marek zaspal, já jsem se probíral ze dne, kdy jsem se zranil, Honza si šel dělat hygienu a Lukáš dál spal. K nástupu ke snídani jsem vůbec nestíhal, no protože noha. Hned po snídani jsem bohužel nešel lyžovat, ale zůstal jsem na chatě s Karolínou Bullovou a Markem Szkanderou, kteří se též zranili v předchozích dnech. Hodně jsme se nasmáli.

Po tom co ostatní přišli z výcviku, jsme šli na oběd, mně moc chutnal, ale ostatním asi ne. Po obědě byla pauza, během níž jsme hráli různé hry a hodně jsme se bavili. Odpoledne jsme šli na procházku, já šel taky, protože jsem potřeboval rozhýbat nohu. Na konec jsme šli do obchodu, kde jsme potřebovali hlavně Magnésii proti křeči. Po večeři jsme hráli Aktivity a hrozně jsme se vysmáli a to byl konec dne.