Valentýnská diskotéka

Jak se letos líbila Valentýnská diskotéka? Na tuto otázku odpověděli žáci ZŠ Hrabina takto:

14.2. jsme byli na diskotéce. Diskotéka byla dohromady se Slezskou. Hudba byla super, pouštěl nám ji Adam Chalupa, kterého dobře známe z tábora v Chorvatsku. Měli jsme občerstvení – pití a tyčinky, bylo to fajn. Klukům se moc nechtělo tancovat na ploužáky, snad někdy příště. Bavily se s námi i paní učitelky. Příští rok bychom chtěli diskotéku znovu.
Arlinda a spolužáci, VI.A

Myslím si, že diskotéku si užili hlavně mladší žáci, ale i starší si tam našli své.
Denisa a Zuzana, IX.A

Diskotéka byla hodně fajn, hodně se mi líbila. Hráli tam dobré písničky jako například - Some like you od ADELE, nebo od Bena Cristovao: BOMBY. Hráli tam i od Rytmuse Zlatokopky. I když se mi moc Rytmus nelíbí, dokázala jsem si užít atmosféru, která tam byla. Dokonce si Honza Hajdu zatančil i s paní učitelkou Slovákovou a s paní učitelkou Sekulovou. Užili jsme si to až do konce. Navíc jsme dostali občerstvení. Byla to fajn akce.
Magda, VI.B

Dne 14.2.2014 jsme měli školní diskotéku. Když jsme přišli, odložili jsme si bundy a hned šli tancovat. Pak nás diskžokej vyzval, ať kluci pozvou holky k tanci. Naší kluci se ale styděli. Dámská volenka dopadla o něco lépe. Já jsem pozvala na parket Dominika Číže. Tančili jsme spolu na jednu písničku. Po chvíli se osmělil Lukáš Opiol a vyzval mě k tanci. Docela nám to spolu šlo. Pak jsem zase tančila s holkami. Myslím si, že jsme si pořádně zatancovali a pořádně se vyřádili.
Marie, VI.B

Diskotéka se konala v Kass Střelnice. Nejdřív jsme chvíli seděli a povídali si. Moc se mi to tam líbilo, bylo to super, mohli jsme si vybrat ze dvou pití (Hanáckou Kyselku nebo Dobrou vodu) a dostali jsme i tyčinky. Pak jsme už jen pořád tančili a tančili. Vždyť proto jsme tam přišli! Taky jsme si mohli zajít za DJ a říct si o písničku na přání. Jediné co mě mrzelo, že jsem musela odejít dřív na trénink. Byla to velká zábava.
Marika, VI.B