Valentýnská diskotéka

V pátek 13.2. se v Pizzerii Havana uskutečnila diskotéka pro 2.stupeň ZŠ Ostravská. A jelikož bylo další den Valentýna, nesla název Valentýnská...... S její organizací nám pomáhalo SRPŠ naší školy. Byla tam asi polovina VI.A třídy a nás, sedmáků, skupinka. Nejméně bylo osmáků a deváťáků. DJ pan Jakub Krucina nám pouštěl dobrou hudbu a taky jsme dostali každý na občerstvení 2dcl kofoly a čtvrtinu pizzy. Tancovali jsme skoro všichni, i paní učitelky: Hloušková, Planková a Činčalová. Na diskotéce vystoupily naše malé žákyně z 1. stupně ze Street dance DDM. DJ vybíral skladby pomalé i rychlé. Paní uč. Planková nás fotila, ale některé fotky jsou docela šílené. Myslíme si, že jsme se dobře bavili a děkujeme rodičům ze SRPŠ, že pro nás uskutečnili tak úžasnou zábavu. Chceme i příští rok!!!

Linda a Míša ze VII.A