Velikonoce II.A

Minulý týden jsme zahájili barevně.

Na modré pondělí jsme si všichni oblékli modrá trička, modré klobouky a šátky, v úterý přišla na řadu šedá s úkolem pomoci s něčím doma. Na škaredou středu jsme si všichni připravili úsměv na tváři a vtip, který pobavil spolužáky. Na zelený čtvrtek byl zadán úkol sníst něco zeleného a zasadit semínko, o které se budeme starat, aby se nám zazelenalo. Ale stejně jsme se nejvíce těšili na velký pátek, který je jako jediný den v roce výjimečný, protože se země otevírá a vydává své poklady.

Naši druháčci se tento den vydali poklad hledat, pátrat po tajných velikonočních slovech a museli navíc vložit do pokladu svůj velikonoční výrobek. Navzdory nepříliš příznivému počasí se děti aktivně zúčastnily, a tak jsme si mohli alespoň trochu zpříjemnit letošní Velikonoce.

Mgr. Polášková M.