Velikonoce v muzeu

Využili jsme nabídky muzea a rozhodli jsme se navštívit je, abychom si vyrobili velikonoční přáníčka nebo jiné jarní ozdoby. V úterý 15. března ráno nás překvapila sněhová břečka. Přesto nám to nevadilo, neučili jsme se a těšili se na hezké dvě sváteční hodinky. Čekalo nás také překvapení. Přijeli kameraman a redaktor Těšínských minut, filmovali nás při práci i při besedě s paní Szarowskou, která se o nás na workshopu starala. Po skončení práce jsme si výrobky mohli odnést. Moc se nám v muzeu líbilo. Příště určitě zajdeme na nějakou výstavu.
                     žáci IV. A

POZOR!  Účast našich dětí v knihovně zaznamenala i regionální televize. Na děti se můžete podívat v pořadu Těšínské minuty dne 15. 3. 2016, od 7,26 do 11, 46 min.