Výroční den ZŠ Hrabina - 29. června 2018

 V důstojném prostředí sálu Střelnice proběhlo předposlední školní odpoledne formou rozloučení s vycházejícími žáky obou škol ZŠ Hrabina, s odcházejícími učiteli i ředitelem Mgr. Rudolfem Fiedlerem. Milé setkání zpříjemnili svou přítomností hosté. Místostarostka města paní Gabriela Hřebačková, bývalé učitelky, rodiče vycházejících žáků či jejich kamarádi a absolventi školy. Přestože se objevilo i něco slziček, převládala dobrá nálada, úsměvy a množství krásných květin. Jako již tradičně byli odměňováni nejlepší žáci školy za úspěchy v soutěžích vědomostních či sportovních. V pozdním čtvrtečním odpoledni na konci června tvořilo hlavní motiv jeviště sálu promítané logo ZŠ Hrabina – čtyřdílný větrník v pohybu. S příjemným kulturním programem přispěly děti MŠ Hrabinská. Všem za krásné chvíle děkujeme.

Mgr. Vlasta Potyszová