Informace k testování žáků

Celý text k nahlédnutí v souboru PDF: ZDE

Instruktážní video k provedení testu: ZDE

Manuál o výsledcích testu: ZDE

Seznam schválených testů: ZDE

Provoz škol od 12. dubna 2021

Odkaz na pokračování textu: ZDE

Celý text ke stažení ve Wordu:  ZDE

Celý text k nahlédnutí ve formátu PDF: ZDE

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Odkaz pro připojení ZDE

MATEMATICKÝ KLOKAN 2021

19.3.2021 proběhla na naší škole matematická soutěž Klokan,
která byla letos v online podobě.

Soutěže se zúčastnili zájemci z 2. – 9. ročníků.

Výsledky jednotlivých kategorií: ZDE

Základní informace o zápisu do 1. tříd 2021/2022

Celý dokument v pdf - ZDE

Registrace k zápisu - ZDE

Život by mohl být tak krásný… Deník Ruth Maierové

Doba „covidová“ s sebou přinesla velké výzvy. Žáci i učitelé se museli společně naučit fungovat v online prostoru a distanční výuka je již rok součástí našeho společného školního světa. Neustále se snažíme i tuto formu výuky oživovat a ozvláštňovat tak, aby byla pro žáky zajímavá, přínosná a obohacující. Jsme proto velmi rádi, že i některé instituce na tuto novu výzvu zareagovaly, a pomáhají nám tak v našem snažení.

V pátek 12. března 2021 jsme se společně s 9. B zúčastnili velice zajímavého online workshopu, který připravilo Muzeum Brněnska – Vila Löw Beer v Brně a Židovské muzeum v Praze k výstavě „Přetnuté životy, Archy rodiny Maierovy“, nazvaného Život by mohl být tak krásný – Deník Ruth Maierové.

.......

Pokračování si můžete stáhnout zde  - text

Mgr. Zuzana Mangirasová - autorka videa a textu

Zajištění péče o děti zaměstnanců vybraných profesí - od 1. 3. 2021

Zápisové lístky a prohlášení o bezinfekčnosti jsou ke stažení níže nebo pro Vás budou připraveny na místě.

Čestné prohlášení o bezinfekčnosti

Zápisový lístek

Seznam potřeb ZŠ

Uzavření škol od 1. 3. 2021

Mgr. Jaroslav Šlehofer
zástupce ředitele školy

Aktuální informace pro rodiče

Vážení zákonní zástupci,

dne 28. února 2021 dojde k ukončení aktuálně vyhlášeného nouzového stavu. Ve věci jeho případného prodloužení zatím nebylo rozhodnuto, v současné době probíhají jednání o nastavení dalších opatření vzhledem k pokračujícímu nepříznivému vývoji epidemické situace v naší republice.

Věřím, že Vás budeme moci v co nejkratší době informovat o dalším postupu. Sledujte prosím naše webové stránky, kde naleznete aktuální informace.

Mgr. Bc. Richard Zajac, ředitel školy