Adaptační výlet VI.C


Bylo to naposledy před půl rokem, kdy se žáci naší třídy sešli při společných aktivitách. Přišel nový školní rok a stali se z nich šesťáci. Hned v prvním zářijovém týdnu jsme využili možnost vyrazit na adaptační výlet. Děti mohly společně strávit dopoledne při činnostech, které jim připomněly, že jsou jedna parta, že mají „táhnout za jeden provaz“ a že stojí zato pracovat na přátelských vztazích, vždyť se budou v dalších měsících opět dennodenně potkávat.
Pěší túra po okolí našeho města přesáhla 10 km. Během dopoledne toho ale děti při hrách určitě naběhaly mnohem víc! Na bolavé nohy si však nikdo nestěžoval. A čím jsme vyplnili náš výletní den? Šesťáci si užili hry na hřišti, v parku a na zahradě, opekli párky, smlsli si na báječné buchtě – překvapení paní asistentky nebo ochutnali ovoce, které jim po cestě stromy nabídly.
Počasí bylo také objednáno, takže téměř letní teploty nám výlet jen zpříjemnily.

(K. Sekulová a K. Mutinová)

Na výlet jsem se moc těšila a bylo to nad mé očekávání. Nejvíc jsem si užila čas strávený na zahradě, bylo to bezva, protože jsme měli možnost si popovídat a hrát hry. Taky jsem si moc pochutnala na párku, který jsme opékali, a to ani nemluvím o buchtě, co upekla paní asistentka. Cesta tam a zpátky byla taky plná povídání a zábavy, ale hlavně šlo o to, abychom se prošli, což se splnilo. Každému bych přála mít tak skvělou partu a fajnovou učitelku a asistentku..., zkrátka jsem si akci moc užila, byl to ten nejlepší výlet.                       

(E. Chlebusová)

Dne 4.9 se VI.C rozhodla, že si místo školy zajde na výlet. Byl krásný slunečný den! Poslouchali jsme i hudbu a nesmím zapomenout na občerstvení: opékání párků jsme si moc užili. A poté jsme si odpočinuli, někteří si i lehli, protože následovala další zábava. Hráli jsme různé hry: Průzkumníky,Na království, Městečko Palermo. Výlet jsme si moc užili, nestal se žádný úraz. Moc děkujeme paní učitelce třídní a paní asistentce!

(Z. Heinzová)